gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

1980'li yılların yeni kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1980 gelinlik modelleri 1980 kıyafetleri yılların kıyafetleri modası li yılların
    1980 li yılların en şık kıyafetleri günümüzce kombin edilip moda severlere sunulmuştur.İşte o güzel kombinler.Buyrunuz;

1980'li yılların yeni kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni kombinlerim 2009

yeni kombinlerim 2009

Evet arkadaşlar yepyeni kombinlerimle yine sizlerleyim bakalım bunları beğenecekmisiniz???((beğenmeyeni döverim:sinir:)):D:D Bütün kombinler şahsıma aittir...:first:
  2. yeni kombinler

yeni kombinler

kombinler yeni kombinler en yeni sizden gelen sizden gelenler kombin Yepyeni birbirinden şık sizler için hazırlanılmış bu kombinleri çok beğeneceksiniz.
  3. yeni trend kombinler..

yeni trend kombinler..

trend kombinler yeni trend ben hiç bu kadar uyumlu giyinmedim tarzımda hep bi aykırılık olmuştur inkar edemem :) ama bu tarzımı seviyorum
  4. Yeni sezonun şort kombinleri

Yeni sezonun şort kombinleri

şort kombinleri kot şort kombinleri converse kot tayt kışlık Şort giyinen var mı bilmyiorum ama bu kış hemen hemen çoğu bayanın üzerinde gördüm.Şort giyilmiş ve altına da tayt.Kışın soğuk olduğu için altına tayt yada kalın kilotlu çorapalr giyiliyor.Gerçektende çok hoş duruyor. Ama artık yaz ayları yavaş yavaş geldiğine göre sade giyilebilir.''Yok ben sade giymem'' diyorsanız o halde yazın...
  5. Yılbaşı gecesi için çok şık kombinler

Yılbaşı gecesi için çok şık kombinler

Yeni yıla girmemize az kaldı. Yılbaşı gecesi ne giymeliyim telaşıda başladı.Yılbaşı gecesi ne giysem diyorsanız ,bulunduğunuz ortama göre kıyafetinizi seçmenizi tavsiye ederim.Yani yılı evde yada dışarda geçiriceksiniz eğer sizlerin tarzına uygun dışarıda, evde, partide giyilebilecek bir kaç kombin seçtim.Yılbaşı gecesi şıklığın yanın da rahatlığı da göz ardı etmeyin.Yılbaşı gecesi genelde...

Sayfayı Paylaş