2 ay önce anal iliski yasadim hamile miyim

senaaaanjjnn

Yeni Üye
Üye
2 ay önce anal iliski yasadim hamile miyim
2 ay once sevgilimle anal iliaki yasadik bosaldi ama cogu uzerime geldi arti zevk sutuda gelmis olabilir ama vajinama geldimi bilmiyorum o ayin sonunda olmam gerskiyordu 25 inde regl oldum ve gectigimiz ay da 29 unda oldum yani gecikmismi korkmam gerekiyrmu

Selamlar hayatım öncelikle aramıza hoş geldin. İki ay önce anal ilişki yaşadın ve regl oldun aradan yani ortalama iki ay geçti hamilemiyim diye soruyorsun değil mi :D:D Cevap : Hayır tabiki.

Hayatım iki ay geçmiş üstünden neyini korkacaksın anlamıyorum. Hayır hamile değilsin öyle bir risk yok regl olmuşsun gülüm.

Selamlar hayatım öncelikle aramıza hoş geldin. İki ay önce anal ilişki yaşadın ve regl oldun aradan yani ortalama iki ay geçti hamilemiyim diye soruyorsun değil mi :D:D Cevap : Hayır tabiki.

Hayatım iki ay geçmiş üstünden neyini korkacaksın anlamıyorum. Hayır hamile değilsin öyle bir risk yok regl olmuşsun gülüm.
ya internette cok fazla bilgi vardi kafam ck karisti bu yuzden cok tesekkur ederim

Selamlar tekrar, hayatım yaşadığın her şeyin psikolojik olduğu buz gibi ortada böyle hamilelik olmaz regl de olmuşsun sıkıntı yapma takıntı yapma hamilelik yok.

Cümlemizden hayatım lütfen dikkat et kendine bir daha da böyle şeyler yapma gülüm.
yok asla yapmam zaten psikolojim bozuldu diyeilirim surwkli karnimda bisiler hissediyorum vb normalde adet olunca risk kalkar biliyorum ama internette bende adet oldum ama hamileydim givi birsuru yazi vardi aklimi karistirdi bu yuzden sizden bilgi almak istedim

Geri