gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2 Katlı Bir Apartman Dairesi Dekorasyonu (Madrit)

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

ev dekorasyonu örneği anlatımı 2012 hakkında herşey yanlızca meleklermekanı.com'da. Sevgili melekler şimdiki evimiz Madrit'te 2 katlı bir apartman dairesi ve bu şirin apartman dairesinin dekorasyonu. Benim en çok istediğim ev türlerinden biri olan 2 katlı apartman dairesini çoğu insan tercih etmez. Türkiye'deki apartmanlarda yeni yeni yapılmaya başlayan bu sistem aslında yurt dışında uzun zamandır var. Bu sebepten olsa gerek bizler henüz alışamadık. Konuyu fazla uzatmadan bu şirin mi şirin güzel mi güzel evin dekorasyon görüntülerini sizlerle paylaşıyorum.
    Cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu harika bir salonla başlıyoruz önce,
    Salondan mutfağa ince bir geçiş yapalım,
    Mutfak ve iç merdiven,
    Evin alttaki salonu,
    Merdivenin dizaynı ve çıkış yönü,
    Bu güzel evede elbette ankastre mutfak yakışırdı :)
    Gel gelelim yatak odasına :D:D
    Ebeveyn banyosu da böyle,

zey_nep, solenzara, SadmiN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ne denilebilir ki Harika.. Tek yapabildiğim uzaktan böyle bakmak olur.

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
2 Katlı Bir Apartman Dairesi Dekorasyonu (Madrit) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apartman

Apartman

Her çeşit yüksek binalar sıkıntılı hayata, meydana gelecek bir olayın küçük belirtilerine, Çevresi açık yahut birkaç katlı basık binalarla kaplı apartman mağrur ve cimri insana, Şehir merkezi dışında yahut köyde görülen apartman meydana gelecek garip birr duruma delalet eder. ( Apartman dairesi için Bakınız; Bina.)Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder. Aile içinde bazı...
  2. Sakin bir Apartman : )))

Sakin bir Apartman : )))

http://www.bozzetto.com/neuro.htm Sonuna kadar izleyin :hhh::hhh::hhh:
  3. Her Eve Lazım(Kanepeler 2 Katlı Yatak Oluyor)

Her Eve Lazım(Kanepeler 2 Katlı Yatak Oluyor)

yatak olur kanepe sportif kanepeler yatak olur kanepeler olan
  4. New York’ta Bir Apartman!

New York’ta Bir Apartman!

2012 ev dekorasyon önerileri apartman dairesi dekoru 2013 dekorasyon önerileri Bir de beni beğenmezler... Pehhh... Taaa New Yorklara giden başka üyeniz mi var sayın meleklermekanı.com...! Şaka bi yana bu evi görür görmez büyülendim. Sizlerinde görmek isteyeğini düşünerek bu paylaşımı yapıyorum. Umarım hoşunuza gider....
  5. Şık bir köşe dekorasyonu

Şık bir köşe dekorasyonu

Hoş köşe dekorasyonu Modern köşe dekorasyonu Lavabonun camdan olması ve altında kırmızı taşlarla çevrili olan lavabonun etrafı çok şık duruyor meleklerim. Aradan gelen ışıklandırmalarla tam bir köşe dekorasyonunu oluşturmuş. Çok şık bir görüntüyü ele veren lavabo tasarımıyla kahverengi tonlarından oluşan duvar ve çekmeceler ahşap görünümü kazandırmış. Lavabosunu yenilemek isteyen meleklere...

Sayfayı Paylaş