gebe
  1. aysima_smh

aysima_smh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2 yaşında bir oğluşum var cok hiperaktif ne yapmalıyım??

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında aysima_smh tarafından paylaşıldı.

2 yaş hiperaktivite bebeğim hiperaktif mi selam melekler tam 2 yasında bi veletim var
    pazar günü dogum günü:pasi:
    ALLAH herkeze bu duyguyu tatmayı nasip etsin ama
    aması var iste:D:D
    oğlum cok hiperaktif sürekli vuruyo kırıyo söz dinlemiyor yapma denildiginde sinirleniyor
    dahada hırçınlasıyor artık ne yapcagımı bilmiyorum
    evde kırılmadık tabak çanak bardak vs kalmadı,:a037:
    elinden gelse pcyde kırcak
    suan ben bunları yazarken herseyi kırıyo döküyo arkamda
    artık yetisemiyorum
    birde sinirlenince yada istedigi bişey olmayınca kafasını duvara betona vuruyo
    ne yapmam gerekiyo
    fikirlerinizi benimle paylasırsanız sevinirim:)
    hee birde çiş ögretiyorum
    ama yaptıktan sonra söylüyor günde kac camasır degistirdigimi hesaplıyamıyorum artık:11:

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
2 yaşında bir oğluşum var cok hiperaktif ne yapmalıyım?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimin ateşi var ne yapmalıyım

bebeğimin ateşi var ne yapmalıyım

bebeğimin ateşi var ne yapmalıyım bebeğimin ateşi var 2 aylık bebekte ateş 38 bebeğim ateşlendi ne yapmalıyım Normal vücut ısısı genel olarak 36.1 - 37.8 °C olarak kabul edilir. Sabah erken saatlerde en düşük, saat 16.00 - 18.00-arasında ise en yüksek düzeydedir. Çocuklarda vücut ısısı erişkinlerden daha yüksektir ve ısı bu...
  2. Yaşadıklarımdan Neler Öğrendim ...!! her yaşın bir güzelliği vardır...

Yaşadıklarımdan Neler Öğrendim ...!! her yaşın bir güzelliği vardır...

YASADIKLARIMDAN NELER OGRENDIM ? bebisim :kiamam: YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ogrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu...
  3. Bir Bebeğim Var 2. Bebeği Ne Zaman Yapmalıyım Diyen Melekler BURAYA!

Bir Bebeğim Var 2. Bebeği Ne Zaman Yapmalıyım Diyen Melekler BURAYA!

ikinci bebek ne zaman olmalı,ikinci bebek ne zaman yapılmalı, Melekler annesiniz ve şuan bir yavrunuz var fakat sizler artık 2. bebeği yapmanın sırasının geldiğini düşünüyor olabilirsiniz yada ilk yavrunuz daha küçük olduğu için bu konuda kararsız kalmış olabilir ve 2. bebeği ne zaman yapsam doğru olur diye düşünüyor olabilirsiniz öyleyse bu konu tam size göre buyurun konumuza bakalım; 2...
  4. Kafamda sivilcelenme var ne yapmalıyım?

Kafamda sivilcelenme var ne yapmalıyım?

kafada sivilce neden çıkar,kafada sivilcelenme,kafada sivilce çıkmasının nedenleri,kafadaki sivilcenin tedavisi,saç diplerinde sivilcelenme hakkında bilgiler Kafada sivilce rahatsız edici bir durumdur ve genellikle başta seboreik dermatit ve folikülit olmak üzere birçok sorundan kaynaklanabilir. Bu iki rahatsızlığın da farklı nedenleri vardır ve tedavi edilmezse tehlikeli boyutlara...
  5. Hamileyim kanamam var ne yapmalıyım?

Hamileyim kanamam var ne yapmalıyım?

hamilelikte neden kanama olur,hamilelikte kanama nedenleri,hamilelikte kanama sebepleri,hamilelikte görülen kanamalar zararlımıdır,hamilelik döneminde kanama hakkında bilgiler Hamilelik döneminin başlamasının ardından görülen vajinal kanamalar hekimler tarafından dikkatle incelenmektedir. İlk 3 aylık dönemde görülen kanamalar adet görme şeklinde olabileceği gibi düşük riski...

Sayfayı Paylaş