gebe
  1. ezgi oktar

ezgi oktar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

200 250 ytl ye ii bi telofon

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında ezgi oktar tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar beana 200 230 liraya müzik sistemi ii olan bi telofon lazım yardıncı olurmusunuz??

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 200 250 ytl ye ii bi telofon
    Konu Satıyorum - Arıyorum bölümüne taşınmıştır.

200 250 ytl ye ii bi telofon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başkale'de 250 bin ytl değerinde kaçak sigara ele geçirildi

Başkale'de 250 bin ytl değerinde kaçak sigara ele geçirildi

Van'ın Başkale ilçesinde 192 bin paket çeşitli markalarda kaçak sigara ele geçirdi. Ele geçirilen kaçak sigaralarla ilgisi olduğu belirtilen 3 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre, Van'ın Başkale ilçesinde kaçak sigara taşımacılığı yapıldığı istihbaratını alan İlçe Jandarma ve Albayrak Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri sınır bölgesinde iki kapalı kasa kamyonu takibe aldı....
  2. Ayda yaklaşık 5 bin YTL olan şoförlük maaşı, mesailerle 7 bin 200 YTL’yi buluyor.

Ayda yaklaşık 5 bin YTL olan şoförlük maaşı, mesailerle 7 bin 200 YTL’yi buluyor.

İngiltere’de en çok otobüs şoförü aranıyor. Ayda yaklaşık 5 bin YTL olan şoförlük maaşı, mesailerle 7 bin 200 YTL’yi buluyor. Ancak yine de çalışma mekanı Londra sokakları olacak otobüs şoförü bulunamıyor. Ozan KÖSE'nin haberi Yurtdışında çalışmak, bu ülke İngiltere ise kimin ilgisini çekmez ki? İngiltere’de en çok personel arayan sektör toplu taşıma “Mesailer hariç 500 sterlin...
  3. Acı bi Aşktan..Yeni bir MasaLa

Acı bi Aşktan..Yeni bir MasaLa

Birgün bitecegini biliyordum ve bunu bildigimi Sende cok iyi biliyordun! "Benim icin baska bir kiz yok" diyen o dudaklar simdi o baska kizin dudaklarini öpüyor... Bak... Nerden nereye..Koca bir sevda gecti üstümden enkazlarindan yeni yeni kurtuldum nezaman bitti dediysem daha cok batiriyordun sevdayi canima.. Simdi Kiymetlim var Senden öte.. Sevebilirmiyim dersin onuda Seni...
  4. Beyaz'ın yeni aşkı sinem kobal'a 250 bin tl teklif

Beyaz'ın yeni aşkı sinem kobal'a 250 bin tl teklif

sinem kobalın annesi sinem kobalın gerçek annesi ailesi kobal ailesi aile resimleri BEYAZ’LA BAŞLAYAN GÖNÜL İLİŞKİSİ VE YENİ OYNADIĞI SİNEMA FİLMİYLE SON GÜNLERDE SIK SIK MAGAZİN GÜNDEMİNDE YER ALAN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, ANNESİ NURAY KOBAL İLE REKLAM FİLMİ ÇEKTİ. Bir deterjan firmasının 'Zamane Anneleri ve Kızları' ismini taşıyan 11 bölümlü reklam kampanyası için anlaşan anne kızın 250...
  5. yeni bi ikili düeti geliyor

yeni bi ikili düeti geliyor

ikili düetler rock müzikte düet yapma kararı alan Hande Yener ve Teoman yanyana....... MÜTHİŞ İKİLİ! MÜZİK DÜNYASININ İKİ ÜNLÜSÜ TEOMAN VE HANDE YENER DÜET YAPACAK.... Kendine has müziğiyle milyonların severek dinlediği Hande Yener, yeni albümü 'Hayrola'yı tamamladı. Yakında yeni şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Yener, sözlerini kendisinin yazdığı, müziği ve...

Sayfayı Paylaş