gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

2008 mi 2009 mu bilmiyorum amaa bu gelinliklerrrrrr muhtesemm buyrun siz karar verin

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2008 mi 2009 mu bilmiyorum amaa bu gelinliklerrrrrr muhtesemm buyrun siz karar
    Süperler gerçekten ellerine sağlık canım

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2008 mi 2009 mu bilmiyorum amaa bu gelinliklerrrrrr muhtesemm buyrun siz karar

gerçekten süperler melegım ..emegıne saglık..

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tskler yorumlarınız içinn begendiginize sevindim

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    karar vermek güç gerçekten çok hoş modeller var
    emeğine sağlık canım

2008 mi 2009 mu bilmiyorum amaa bu gelinliklerrrrrr muhtesemm buyrun siz karar verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben  çok BEĞENDİM  buyurun sizde karar verin

ben çok BEĞENDİM buyurun sizde karar verin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Harddisk Doldu mu? Yerin mi Kalmadı? Buyrun Size Çaresi

Harddisk Doldu mu? Yerin mi Kalmadı? Buyrun Size Çaresi

hard disk doldu harddisk doldu harddiskim c de yer kalmadı Harddisk Doldu mu? Yerin mi Kalmadı? Buyrun Size Çaresi -------------------------------------------------------------------------------- Değerli bilgisayar kullanıcı aslında bunu sağlamak çok zor bir iş değildir. Yapılacak işleri kısaca sıralayalım: - Windows gezginini açın - C klasörü altındaki Program Files bölümüne girin. -...
  3. Timsahmı köpekmi siz karar verin

Timsahmı köpekmi siz karar verin

Paleontolojistler, fosilin 80-85 milyon yıl önceki döneme ait olduğunu, uzunluğunun 1.5-1.7 metre, ağırlığının 40 kilo olduğunu belirtti. Uzmanlar, Palo Alto Bölgesi’nde bulunan fosilin günümüzde yaşayan timsahlarla ataları arasındaki kaybolan bağlantıyı vereceğini düşünüyor. Uzman Felipe de Vasconcellos, ilk timsahların Güney Amerika ile Afrika’nın tek kıta halindeki dönemde yaşadığını...
  4. kitaplığınızın şekline siz karar verin

kitaplığınızın şekline siz karar verin

kitaplık modelleri Tasarım kitaplıklar Eğer kitaplık ihtiyacınız varsa ve değişiklik hoşunuza gidiyorsa bu sade görünen kitaplık modeli size göre olabilir meleklerim. Çünkü bu dekoratif kitaplık modelinin her bir rafı çekiliyor ve siz istediğiniz görünümde bir kitaplığa sahip oluyorsunuz. Kitap kurtları bu modeli çok beğenecek.

Sayfayı Paylaş