gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2009 gölgeli saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gölgeli saç modelleri gölge saç modelleri gölgesi gölgesi saçta gölge Kadınlar arasında vaz geçilmez bir tutkudur saça gölge attırmak.Gölge saç rengine ve ten rengine göre değişir,bazen kararsız kalırız kuaförümüzde mevcut olan katoloklardan bakarız ama malum katologtaki renkler sınırlıdır dahada fazlasını isteriz her zamanki gibi :):)işte siz güzel kadınlar için 2009 gölgeli saç modası:)

2. sambade

sambade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Süperler bu arada hç kmse cevap yazmıo

3. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok kararsızım ilk defa boyatıcam saçımı ama her kes gölge yaptırmamaı önerio boyadan ziyade ama ne bilim biraz olgun göstermez mi gölge?

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok hoşlar canım emeğine sağlık ...

5. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bir kuaförde iyi bir çalışanın yapması çok önemli, çünkü iki defa yaptırdım ikisinde de saçlarım kötü duruma getirildi.

2009 gölgeli saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 emo saç modelleri

2009 emo saç modelleri

saç modellerinin isimleri 2009 emo saç modelleri emo modelleri 2009 sac erkek
  2. 2009 yılı gelinlerine saç modelleri

2009 yılı gelinlerine saç modelleri

2009 yılında evlenecek olan sevgili melişlerimiz için birbirinden harika gelin başı yani gelin saçı modelleri seçtik umarım beğenirsiniz. Evleneceklere şimdiden mutluluklar arkadlaşlarım. :)
  3. 2009 Gelin saç modelleri

2009 Gelin saç modelleri

gelin saçı modelleri 2009 acik sac modelleri 2007 gelin saçı açık saç saç 2009
  4. 2008-2009 emo saç modelleri

2008-2009 emo saç modelleri

Emo saç kesimleri, Emo saç modelleri Gençler tarafından baya sevilen ve sıklıkla kullanılan emo saç modelleri ile ilgili sizlere bir galeri hazırlamak istedim. 2008 yılında açlımış bu konuyu 2016 yılı itibari ile güncelleyerek google görsellerden bulduğumuz resimleri galeri haline getiriyoruz arkadaşlarım. Sitemizde her türlü saç sorunları için SAÇ bakımı bölümümüze bakabilir, kayıt olmadan...
  5. 2009 küt saç modelleri

2009 küt saç modelleri

küt saç modelleri küt saç modelleri 2009 kut sac 2011 Son dönemlerde revaçta olan Beckham modeli yani eskilerimizin küt modeli :) Küt modellerininde farklı farklı stilleri var ve hangi yüze nasıl bir küt saç modeli uygulanacak yada siz ne kadar uzunlukta istiyorsunuz duruma göre değişiyor... işte saç modelini değiştirmek isteyen hanımlar için yüzünüze en güzel gidecek 2009 yılı küt saç...

Sayfayı Paylaş