2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

Ohoooo ben gelinceye kadar sizler tüm hayat hikayenizi paylaşmışsınız ayol:D anam ne geç kaldım bennnnnn:S neyseki yettim gariiiiiii,kızlar topikimiz vatana millete hayırlı uğurlu olsun dostlar anam ne özlediydim sizleride heee:D tam ne güzel eskisi gibi bir aradayız diye sevindirik olmuştumki kötü haber maliye bakanı kocamdan geldi:S pazartesi itibariyle neti kapatıyormuşuz üzerinize afiyet ben yaklaşık 10 gün önce arabayı vurdumda hiç yok yere onca masraf çıkınca ekonomistler bir çizelge hazırladı(tabi bu ekonomist kocam oluyor:D)ve ordan kıs burdan kıs derken kabak benim internetime patladı:D yani anlayacağınız sizlerden bayağı bir uzak kalıcam:S hay ben benim ağzıma:D ne işin var arabayla dimi kadından şöförmü olurmuş hem, al işte:D güldüğüme bakmayın dostlar yaa aslında çok üzülüyorum ben napıcam yaa sizsiz:S

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ebru yaa gitme nolurrr hem sensiz tadı olmaz bak ne güel tam toplandık gırgır şamata derkenn yaaa yütfen eme yoluy gitme bişiler yap sınırlıya geçin ne biliimm iştee canım kazaya çok züüldüm tabi Allah korumuş bidaha sen yanlızca şöförün yanındaki koltuğa otur:dil:yaw şaka bi yana da çok geçmiş olsun cnm dikkat ett kendine cana geleceğine mala gelmiş ama Allah ödeme kolaylığı versinn.bizleri bırakma tamam mıı

hoşbulduk canım çok özlemiştim bende sizi kimse yok diye üzülüyordum canım benim topikte 4.5 aylık oldu teyzesi kıpır kıpır yaramaz olacak heralde kızım çok usaldı bu koşturacak beni arkasından heralde çin takvimi tutmadı kız diyodu çin takvimi olmadı doktorum erkek dedi sonra süpriz çıkmazsa bakalım
hayırlsı olsun canım sağlıkla doğsunda kız erkek farketmez tabiki.anam koccaman olmuş ya sen yolu yarıladın artık geri sayımlar başlıcak nerdeyse...olsun annesi koşturursun onun güzelliğide bi başkadır heralde içinde sürekli kıpırdayan bişi.Allahım ne büyük bi lütuf Yarabbim inş bizede nasip eyler canım benim dualrınızı eksiketmeyin bizler içinde hamişler olarakk.grşzz cnm gel arada

cuma8km7.jpg

Son düzenleme:
geldim geldim tatlımmm ay kahvaltıda hazırlarmışş yememiştim zaten çok ii oldu yanlız yemek yemeyi hiç sevmiyom yaaaa..bu arada sınavım 3te ama ben yien bi bakiim dedim bizim kızlar napiyo biyandan da bilgisayardan çalışıyom işte dualarınızı bekliyom canlarım.
hazalcım mide bulantın falan başlamadı daha dimi cnm inşallah az olur.ilk bebişinde nasıldı çok zor geçmişmiydi.
hsg canim nasilsin bende bulanti yok daha ama sanki agzim kopuruyor kizlar bide sorum olucak size yardim ederseniz sevinirim benim bu bebek baya bi akil karistiriyor kan testi sonucum 23 kusurdeymis 5 den assa olunca sonuc negatifmis ama benimki 23 kusur buda positife yakinmis ve carsamba sabah tekrar kan vermem gerekirmis sizce bu deger nasil.

hsg canim nasilsin bende bulanti yok daha ama sanki agzim kopuruyor kizlar bide sorum olucak size yardim ederseniz sevinirim benim bu bebek baya bi akil karistiriyor kan testi sonucum 23 kusurdeymis 5 den assa olunca sonuc negatifmis ama benimki 23 kusur buda positife yakinmis ve carsamba sabah tekrar kan vermem gerekirmis sizce bu deger nasil.
canm benim çok fazla bi bilgim yok değerler olarak ama bence pozitif yani sonuçta daha çok minik annesi ve çıkan değerinde çok az değil eminim haftayakatlanarak artar.sen aklını karıştırma değerlerle falan yorma hiç kendini dinlen hep inş kocaman olcak o değer önümüzdeki günlerde:D

hayırlsı olsun canım sağlıkla doğsunda kız erkek farketmez tabiki.anam koccaman olmuş ya sen yolu yarıladın artık geri sayımlar başlıcak nerdeyse...olsun annesi koşturursun onun güzelliğide bi başkadır heralde içinde sürekli kıpırdayan bişi.Allahım ne büyük bi lütuf Yarabbim inş bizede nasip eyler canım benim dualrınızı eksiketmeyin bizler içinde hamişler olarakk.grşzz cnm gel arada

kocaman olduk kız artık biz darısı sizin başına artık canım en yakın zamanda ALLLAH sizede nasip eder inşallah

Geri