2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

slm kizlar nasilsiniz nerdesiniz ya kimse yok kizlar ben idrar testini bugun tekrarladim ve kipkirmizi cikti ikinci cizgi kizlar kandada degerim yukselmismidir. cok nettlesmis idrarda. ay kizlar cok rahatladim vallahi allahim tez zamanda isteyen tum arkadaslarima nasip etsin insallah sizde hamileyimmmmmmmmmmmm diye bagirisiniz allahim cok istiyorum sizinde hemen tez zamanda bu haberi vermenizi rabbim yardimciniz olsun canim arkadaslarim.

slm kizlar nasilsiniz nerdesiniz ya kimse yok kizlar ben idrar testini bugun tekrarladim ve kipkirmizi cikti ikinci cizgi kizlar kandada degerim yukselmismidir. cok nettlesmis idrarda. ay kizlar cok rahatladim vallahi allahim tez zamanda isteyen tum arkadaslarima nasip etsin insallah sizde hamileyimmmmmmmmmmmm diye bagirisiniz allahim cok istiyorum sizinde hemen tez zamanda bu haberi vermenizi rabbim yardimciniz olsun canim arkadaslarim.

canım benım bak ıdrarda ıkıncı çizgi çok belırgın çıkmıs artık rahatla canım benım işte kesın hamılesın kanda da yukselmıstır tabıkı degerın ıdrarda böyle çıktıgına göre artık emın olabılırsın tatlım ınsallah bılzerde yasarız bu duyguyu canım:)

OF OFFFF tam tekrar bir araya geldik derken benim sizlerle son günüm:S pazartesi kesin kapatıyormuşuz:S ağlamak istiyorummm.....kızlar sizleri hiç unutmıcam sizde beni unutmayın olar mı:S üüüüüü artık bir yılın sonunda szilerde hala buralarda olursanız tekrar yine burda buluşuruz belkim:S hakkınızı helal edin sizleri seviyorum,umarım hepinizin tek tek güzel haberlerini alabilmek nasip olur

OF OFFFF tam tekrar bir araya geldik derken benim sizlerle son günüm:S pazartesi kesin kapatıyormuşuz:S ağlamak istiyorummm.....kızlar sizleri hiç unutmıcam sizde beni unutmayın olar mı:S üüüüüü artık bir yılın sonunda szilerde hala buralarda olursanız tekrar yine burda buluşuruz belkim:S hakkınızı helal edin sizleri seviyorum,umarım hepinizin tek tek güzel haberlerini alabilmek nasip olur
canım benim yaaa kız hiç unuturmuyuz senii kıyamam yaa inşallah fırsat buldukça gir bi yerlerden olurmuu sende bizi unutma tatlımm bak arada mutlaka yazz bi yerden yaa keşke böle olmasaydı ama vardır bi hayır ne diyelim cnmm.helal olsun sen de hakkını helal et arkadaşaım onca paylaşımlarımız olduu.Rabbim sanada sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin dualrını eksiketme bizdende.inşallah bi gün hepimiz anne adayları olarak görüşücez burdaa öptm tatlım kendine çok ii bak Allah a emnaet olll

Kızlarrrrrr nerdesiniz yaaaa kimse uğrammış buralara Çok garip kalmış bölümümüz:(:(
Ben bu aralar internetten oyuna sardım acayip kafa dağıtıyor Boş vakitlerimde oynuyorum Aslını sorarsanız hiç sevmezdim oyunu ama kafasını dağıtıyor insanın.İlgilenen için tavsiye ederim...
Eminim ondan da çabucak sıkılırım ama maksat muhabbet olsun şimdilik bakalım:laugh::laugh:

günaydın meleklerim nasılsınız dün akşam bakıyodumda iş çıkışı farkettim çok sevindim çok güzel olmuş ya herkes burda yeniden ne güzelll:)
bu arada benim burcum ikizler listeye benide eklermisiniz..

Kızlarrrrrr nerdesiniz yaaaa kimse uğrammış buralara Çok garip kalmış bölümümüz:(:(
Ben bu aralar internetten oyuna sardım acayip kafa dağıtıyor Boş vakitlerimde oynuyorum Aslını sorarsanız hiç sevmezdim oyunu ama kafasını dağıtıyor insanın.İlgilenen için tavsiye ederim...
Eminim ondan da çabucak sıkılırım ama maksat muhabbet olsun şimdilik bakalım:laugh::laugh:

asıl sen nerdesin cnm ya özlettin kendini oyun oynarken msn nide arasan iyi olacak :)biz artık fazla giremiyoruz cnm ya kimisi işten kimisi sınavlardan kimimizde etkilendiğimizden biraz böle bir dönem geçer sonra yina beraber oluruz inşallah sen nasılsın akşamları arada bakıyorum ama yakalıyamıyorum seni cnm kendine dikkat et öpüyorumm

günaydın meleklerim nasılsınız dün akşam bakıyodumda iş çıkışı farkettim çok sevindim çok güzel olmuş ya herkes burda yeniden ne güzelll:)
bu arada benim burcum ikizler listeye benide eklermisiniz..
hoşgeldin cnmmm
nasılsın uzun zamn olduu grşemedikk.nasıl gidiyo bebişin nasıl annesi çok sık giremiyoruz tatlımm inşş grşzaeol

canım yaa yazılarını takip ettim yaşadıkların çok zor am belkide düşmemiştir bebişin inşş herşey yolundadır canım benimm Allahım kolaylık versinn.ve herşeyin hayırlısı olsunn.güzel haberlerle gelirsin paztsi inşş.çok fazla takmamya çalış kafana ii şeyler düşün ii olsun inşş haberlerini bekliyoz canımm

Geri