2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

ayyy kıyamam ben ona tabiiii kız ne bılsın gece mı gündüzmü canı ne zaman ısterse uyur ıstemezse uyumaz karnında gezer dolasır kerata pek hareketlı bişi olucak masallah:)

canım şu cuma günü dua ediyorum hepinize ALLAH HEPİNİZİ EE YAKIN ZAMANDA TATTIRSIN BU DUYGUYU AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN

akşam yatınca çok hareket ediyo kıpır kıpr gecede hiç durmuyo diyo babası eli karnımda yatıyo heralde bu hiç uyumuyo durmuyo hiç diyor bende gecesi gündüzümü var zaten hep karanlık bilmiyordur gece ne bilsin babası diyom
canim uzulme normal o agrilar daha son iki ay kalinca daha cok rahatsizliklar olucak doguma bir bucuk ay kalinca uyku damamen biticek zar zor uyucaksin ama canim ya bunlar tatli agrilar bebek buyudugu icin gabegin agriyor canim korkulacak bisey tatlim.

kız yeter takma kafana ama su kan degerını canım hamılesın işte bızım adet döngümüz kısa oldugundan bırde geç döllenme olunca bu deger çok normal tatlım 3 haftalık gebesın daha çok normal yanı
ay canim ya cok sag ol beni cok rahatlattin vallahi ay ne zormus bu bebek falan filan ya her an heyecan sitres ay ufff bide benim gibi sitresli tibik bir oglak olunca hersey tam olsun istiyoruz eeee olmuyor demi ama.

canim uzulme normal o agrilar daha son iki ay kalinca daha cok rahatsizliklar olucak doguma bir bucuk ay kalinca uyku damamen biticek zar zor uyucaksin ama canim ya bunlar tatli agrilar bebek buyudugu icin gabegin agriyor canim korkulacak bisey tatlim.
canım uyku düzensizliğim şimdiden var zaten hiç rahat uyuyamıyorum kızımda hiç böyle olmamıştı tansiyonum çok düşük dikkat ediyorum kendime ayakta fazla kalmıyorum sende inşallah kolay hamilelik geçirirsin

Geri