gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010 jean modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2010 jeans modelleri salaş kot modelleri salaş kot jeans erkek erkek
    2009 da olduğu gibi 2010 da da hem kış hemde yaz aylarında dar paçalar moda olacak.Ben şahsen salaş yani bol dökümlü jeanları seviyorum ve o tarz giyiniyorum.Dar paça giymem diyorum.Ama bu modelleri beğendim:DBuyrunuz:)

Bunu beğendim:D

2010 jean modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 kışlık jean kombinleri

2010 kışlık jean kombinleri

kışlık kombinler jean kombinleri kışlık kıyafet kombinleri elbise kombineler Benden söylemesi artık kimse kombin yapmadan bir kıyafetini giymiyor.Nasıl bir kombin yapsam yada nasıl bir kombine giysem diyorsanız;işte size jeanlar için hazırlanmış kışlık kombinler.Hiç uğraşmayın ben size hazır getirdim=)
  2. 2010 Zara Jean Modelleri

2010 Zara Jean Modelleri

zara jeans modelleri zara jean modelleri jeans fiyatları 2010 İspanya'nın ünlü markası Zara 2010 yılı jean modellerini görücüye çıkardı...Yine trendleri belirleyecek olan 2010 Zara Jean modellerini karşınızda melekleri :tik:
  3. 2010 Yaz Sezonunu Jean Giyiceksiniz...

2010 Yaz Sezonunu Jean Giyiceksiniz...

2010 yaz sezonunun en gözde trendlerinden olucak jean. Bu modeller sanırım jean sevmiyenleri bile baştan çıkarıcak nedersiniz melekler ? Taşlanmış kotlar oldukca güzel duruyor fakat şu bir gerçekki bu kotların yapımı aşamasında çalışanlara çok büyük sağlık problemleri yaratıyor ,Beyensemde asla taşlanmış bir kot almam ya siz???
  4. 2010 Bershka jean koleksiyonu

2010 Bershka jean koleksiyonu

bershka jeans SEVĞİLİ MELEKLER 2010 Bershka yaz koleksiyonunda mini ,fırfırlı etekler ve rahat jean harem pantalonlarardan oluşuyor. Bu muhteşem koleksiyonları inceleyelim... Harem 2010:))))
  5. Zara jean modelleri

Zara jean modelleri

Bilindiği gibi Zara kendi alanında oldukça iyi bir marka. Zara’nın jean modellerini merak edenler için sunuyorum .Zara giyimin 2011 sezonu için tasarladığı trend jean modelleri benim çok hoşuma gitti. İşte yeni sezon Zara jean modelleri

Sayfayı Paylaş