2010 kış modası kadife modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2010 kış modası kadife modelleri
2010 kış modası kadife elbise modelleri kadife modelleri kumaştan elbise 2010
Veee kadife geri dönüyor arkadaşlar..Bu kış oldukça sıkla raslaşacağımız renk renk kadifeler vitrinleri süsleyecekler..Günlük hayatımızda olduğu kadar özel gün ve gecelerdede rahatlıkla kullanabileceğimiz bir çok modeller ve renkler moda firmaları tarafından piyasaya sürülmeye başlandı bile

Bu kış ünlü modacılar alışagelmişin dışında model ve renk alternatifleri ile kadifelere yoğunlaşmış durumdalar. Lacivert siyah bordo gri ve morun çeşitli tonlarındaki kadife kumaşlardan yola çıkarak tasarladıkları elbiseler birbirinden farklı görünüyor. Defilelerinde kadifeleri parlak ipek kumaşlarla kombinleyerek sunuyorlar.

Gianfranco Ferre Marc Jacobs Gianfranco Ferre Emporio Armani Giorgio Armani Bottega Veneta Fendi Ralph Lauren Carolina Herrera Burberry Prorsum Marc by Marc Jacobs Jasper Conran ve Proenza Schouler gibi markaların koleksiyonlarını 2oo9 2010 kışında kadife elbiseler süslüyor

kadifeelbiseler1-2360.jpg

kadifeelbiseler3-6327.jpg
kadifeelbiseler2-1582.jpg

emeğine sağlık melişim.kadifeler gerçekten sıcak tutuyorlar.ama ben sadece siyah ve lacivert renklerini seviyorum

Son düzenleme:
Geri