gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2010 kış modası kadife modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 kış modası kadife elbise modelleri kadife modelleri kumaştan elbise 2010 Veee kadife geri dönüyor arkadaşlar..Bu kış oldukça sıkla raslaşacağımız renk renk kadifeler vitrinleri süsleyecekler..Günlük hayatımızda olduğu kadar özel gün ve gecelerdede rahatlıkla kullanabileceğimiz bir çok modeller ve renkler moda firmaları tarafından piyasaya sürülmeye başlandı bile
    Bu kış ünlü modacılar alışagelmişin dışında model ve renk alternatifleri ile kadifelere yoğunlaşmış durumdalar. Lacivert siyah bordo gri ve morun çeşitli tonlarındaki kadife kumaşlardan yola çıkarak tasarladıkları elbiseler birbirinden farklı görünüyor. Defilelerinde kadifeleri parlak ipek kumaşlarla kombinleyerek sunuyorlar.

Gianfranco Ferre Marc Jacobs Gianfranco Ferre Emporio Armani Giorgio Armani Bottega Veneta Fendi Ralph Lauren Carolina Herrera Burberry Prorsum Marc by Marc Jacobs Jasper Conran ve Proenza Schouler gibi markaların koleksiyonlarını 2oo9 2010 kışında kadife elbiseler süslüyor

[​IMG][​IMG]

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık melişim.kadifeler gerçekten sıcak tutuyorlar.ama ben sadece siyah ve lacivert renklerini seviyorum

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
2010 kış modası kadife modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Sonbahar-kış modası

2010 Sonbahar-kış modası

yargıcı 2010 sonbahar yargıcı 2010 kış indirim indirim 2010 Sonbahar-kış modasında vücudu tamamen saran streç kot pantolonlar ön plana çıkıyor. Moda her zaman günlük hayata uyum sağlamıyor. Ancak 34 beden kadınların giyebileceği streç pantolonları beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek 2010 streç kot pantolon modelleri.
  2. Kış modası 2010

Kış modası 2010

koton blazer ceket payetli bluzlar koton çizme kadife çizmeler çizme 2010 Evet havalar hızla soğumaya devam ediyor arkadaşlar kış iyice kendini hissettirmeye başladı son zamanlarda Çoğu yerde uzun kollular giyilmeye bile başladı .Eğer modayı takip eden ve geride kalmamalıyım diyenlerdenseniz eğer şimdi sizlere 2010 kışının en hit olacak parçalarını tanıtmak istiyorum. Öncelikle ilk göze...
  3. 2009-2010 Sonbahar-Kış Modası

2009-2010 Sonbahar-Kış Modası

2009-2010 Sonbahar-Kış sezonunda neler olacak merak ediyorsanız hep birlikte bakalım arkadaşlarım :tik:
  4. 2010 Kış Modası Kadife Giyim

2010 Kış Modası Kadife Giyim

kadife giyim kolları yamalı ceket fitilli kadife elbise modelleri yamalı ceket düz ''Özel günlerde,düğün ve davetlerde giymek için aldığım kıyafeti günlük yaşantımda da keyifle giymek istiyorum' diyorsanız bu kış sizi sevindirecek bir moda eğilimi var.Bu kış alışılmışın çok dışında olacak.Hem modern hemde klasik modeller göze çarpıcak.Bunların en başında da kadife kumaştan oluşan kıyafetler...
  5. Kış modası kadife abiye elbise modelleri

Kış modası kadife abiye elbise modelleri

Abiye modelleri, her zaman için bayanların özel gün ve geceler de tercih ettiği şık bir giyim stili olmuştur. Her bayanın mutlaka elbise dolabın da bulundurduğu abiye elbisesi vardır. Abiye modasın da 2017 de neler var diye merak edenler için şunu belirtmek isterim ki ; kadife abiye elbiseler bu seneye damgasını vuracak. Daha önce de modacılar tarafından farklı renk ve tasarımlar ile moda...

Sayfayı Paylaş