gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Ten Korse Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

korse modelleri korse markaları en iyi ten modelleri en iyi hangisi İç giyimin ünlü markası Ten'in yeni korse modellerini sizler için seçtim meleklerim... Diyetle ve sporla verilmeyen fazlalıkları gizlemek için bire bir olan korse modelleri karşınızda :tik:

2. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tenin ürünleri süper yaaa.body korsesini kullanmıştım geçen yıl çok süper ve çizgisiz kızlar. gece kıyafetinin altına giymiştim elbisem satendi ve bilirsiniz satenden belli oluyo fazlalıklar kusuru hemen gösteriyo.süper bi korseydi VE hiç çizgisi YANİ dikişleri filan belli olmadı.36 beden olanı giymiştim ben çok rahat ve sıkmıyo du . paylaşım için teşekkürler PASİKA.

2010 Ten Korse Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korsan

korsan

Korsan Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş ve akrabalarınızın sizden desteğini çekeceğine yorumlanır. Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş...
  2. teninizin rengine göre saç modelleri

teninizin rengine göre saç modelleri

çikolata kahve saç modelleri altın sarısı saç modelleri mahagoni rengi çikolata kahvesi saçlar bakır sarısı renkleri Esmer Ten : Sarı saçtan kesinllikle kaçınmalısınız. Ancak ten renginiz amber tonlarını tasıyorsa, bakır yada kestaneyi denemelisiniz. Daha koyu tenliler sarap kızılı yada mavi siyahı uygulayabilirler. Buğday Ten : Parlak sarı ve platinden uzak durmalısınız. Size uygun saç...
  3. Ten Bayan Pijama Takımı Modelleri

Ten Bayan Pijama Takımı Modelleri

ten pijama modelleri bayan pijama takımları ten takımları bayan takımı Kendini kanıtlamış olan markalardan Ten firması bayanlar için çok hoş,şık ve rahat pijama modelleri çıkardı şimdi bu modellerin bazılarına birlikte göz atalım kızlar:tik:
  4. 2010 Ten Makyajı İpuçları

2010 Ten Makyajı İpuçları

Makyaj modasında olurmu demeyin... Her sene makyajda da trendler değişir peki 2010 yılının makyaj trendleri neler merak ediyormusunuz... İşte merak edenlere 2010 Ten Makyajı İpuçlar :tik: Stick mi, likit mi? Stick kapatıcılar daha kapatıcı ve kullanımı daha pratiktir Ama likit kapatıcılara göre daha yağlıdır Bu durumda cildiniz kuru veya normal ise stick, yağlı ve akneli ise likit...
  5. 2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

Bu nasıl bir başlık yahu dediğinizi duyar gibi oluyorum meleklerim ama konuma cuk oturan bir başka başlık bulamadım vallahi.Zaten birazdan görünce siz de anlayacaksınız :D 2010 yılında dünyaya gelecek olan minik meleklerimize ya da daha önceleri dünyaya gelmiş 0-7(hatta daha da çıkabilir bence)yaş grup çocukları ve bebeklerei için bu özel ve çok güzel oyuncak bebekleri tasarlamışlar.Bence...

Sayfayı Paylaş