gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010'un Çiçekli tırnak süsü modelleri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

tırnak süsleri güzel tırnak modeli süslemeleri model süsleri nasıl yapılır süsü nasıl yapılır modelleri Normal de tırnağında süsüyle dolaşan bir bayan görmedim.Ama düğünlerde çok gördüm.Kıyafetlerine uygun tırnak süsleri takıyorlar.Gerçektende çok şık duruyor.Ama gündelik hayatta bu süsler biraz abes kaçar bence:D Tırnak süsleri de modaya uydu ve 2010 un tırnak süsleri biz moda severlere sunuldu:Dİşte o süsler..

Yeşil rengi sevenler için;

Pembeden vazgeçemeyenler için;

Sadelikten ve şıklıktan yana olanlar için;Bu tam benlik:):):)

Ve son olarak kürek tırnaklara özel ışıltılı süs:)

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ama çok uzun tırnaklar ben uzatamıyorum...
    emeğine sağlık

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller ama ben kullanmıyorum paylaşım için tşkler:)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Uzunlugu degilde, model olarak bende evde Tirnak "Stüdyomda" yapiyorum cesitli cesitli :)

Bir bayanin ellerini gösterende tirnaklari bence :):)

Tskler paylasim icin :)

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cok güzel ve uzun tırnaklar ya paylaşin icin tskler

2010'un Çiçekli tırnak süsü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010'un Yepyeni hırka modelleri

2010'un Yepyeni hırka modelleri

Kızlar kış aylarında illaki bir tane hırkanız olacak.Bu sene özellikle gri renk çok moda.Sonra meçhul demedi demeyin.Hırkalarda da yine gri renk ağırlığı çok.Buyrunuz meleklerim yepyeni kışlık hırkalarınız burda... Dedim ama demi gri renk moda diye.:)Bu arada bu en sondakine bayıldım tam istediğim gibi:):)Ya siz hangisini beğendiniz???
  2. 2010'un Modern Perde Modelleri

2010'un Modern Perde Modelleri

perde modelleri 2010 perde modelleri 2010 modern modern Kızlar bu modelleri görünce eminim sizinde benim gibi gözleriniz kamaşıcak:)2010 yılı Türkiye için modern bir yıl olacak bence.Herşey çok değişecek.Özellikle mobilyalar.Ama benim en çok ilgimi çeken perdedir ve bu perdeler mükemmel ötesi bence. 2010 da evlenicek meleklerim mutlaka bu perdelere bir göz atın maliyeti ne kadardır bilemem...
  3. Çiçekli saç modeli

Çiçekli saç modeli

çiçekli saç modelleri çiçekli saç modelleri 2011 saç, saç modelleri, saç modelleri 2011, saç modelleri 2011 bayan, çiçekli saç modelleri Pull and Bear 2011 bahar katalogundaki bu masum saç modeline aşık oldum.. Saç üzerine takılan bantları yıllardır severek kullandığımdan çiçeklerden yapılanına da bayıldım:)
  4. Çiçekli yüzük modelleri

Çiçekli yüzük modelleri

çiçekli yüzük modelleri, çeşitleri ve dahası burada arkadaşlar 2011 yaz trendleri arasında çiçek desenleri oldukça moda Melek'lerim. Çiçekli ayakkabı, elbise, çanta, toka derken, takılarda çiçeklendi:) Ben çok beğendim, bakalım sizlerde beğenecekmisiniz çiçekli yüzükleri:)
  5. Yepyeni Çiçekli Tırnak Tasarımları 2012 Örnekleri

Yepyeni Çiçekli Tırnak Tasarımları 2012 Örnekleri

tırnak tasarımları tırnak tasarımı nasıl yapılır Bu yazın trendi rengarenk, desen desen tırnak tasarımları melekler :) Eskisi gibi tek renk oje sürüp sokağa fırlamak yok. Biraz daha emek, biraz daha uğraşı ve bolca hayal gücü gerekiyor. Şimdiye kadar sizlerle pek çok tırnak tasarım modelleri paylaştık melekler. Hepsi de birbirinden renkliydi. Şimdi ki konumuzda ise çiçekli tırnak...

Sayfayı Paylaş