2011 Kedi Gözlük Modası

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
2011 Kedi Gözlük Modası
2011 gözlük modası kedi gözlükler kedi gözlük gözlükleri modelleri
Değişik gözlük takmayı seven hanımlar işte sizlere kedi gözleri modelinde gözlükler.Bunlar değişik gözlük takmayı seven meleklerimize çok yakışacak.

kedi-31f.jpg

Bir zamanların seksi ve en şık kadınların vazgeçilmezi olan kedi stili gözlükler yine moda oldu. Nasıldır bilmem kedi gözlükler her zaman aynı imajı vermeyi başarabiliyor. İster 50’li yıllara ait bir film seyrediyor olun isterseniz de 2011 yılına ait bir moda koleksiyonunu izleyin kedi gözlük modelleri hep seksi ve şık. Bu tarzın kadına farklılık ve cazibe kattığı gerçeğini herkes kabul ediyor sanırım.
Ünlü markaların 2011 koleksiyonlarında kedi stili gözlükleri görmek mümkün. Prada, Tommy Hilfiger ve Paul Simith markalarının sıkı birer takipçisi iseniz bu gözlüklerini mutlaka görmüş olmalısınız. Klasik siyah cam, saydam cam ve renkli çerçevelerle tasarlanan kedi gözlükleri orjinalinden çok fazla bir şey kaybetmese de daha modern görünüyorlar.

ben pek beğenmiyorum bu tür gözlükleri büyük olanları seviyorum... çok sinirli gösteriyor insanları...

emeğine sağlık canım :D:D

Geri