Ünlü markalardan renkli güneş gözlüğü modelleri

mislinay

Yeni Üye
Üye
Ünlü markalardan renkli güneş gözlüğü modelleri
beyaz gözlük modelleri beyaz güneş gözlüğü modelleri gözlük 2010 miu miu
Güneş gözlükleri yaz aylarının vazgeçilmez,olmazsa olmaz aksesuarlarından biridirAraba kullanırken,dışarıda gezerken,sahilde,plajda güneş gözlüğüyle gözlerimizi güneşin ışınlarından korumak isteriz.
Güneş gözlüğünü seviyor ve kullanıyorsanız,sizlere bazı ünlü markalardan renkli ve prafan gözlük modellerini paylaşmak istiyorum.

gozluk1-3736.jpg

Vogue'dan cesur yaklaşımlar!
Her ruh haline uygun renkli ve neşe saçan bir koleksiyonla çıkıyor karşımıza Vogue! Büyüleyici ve göz kamaştırıcı aksesuarlarıyla modanın yön verdiği genç Vogue kadınına hitap eden yeni Vogue koleksiyonu, 60'lı yılların hissedilir etkisi başta olmak üzere, tüm akımların detaylarını içinde barındıran cesur modeller sunuyor. Yuvarlaktan kareye, köşeli kemik hatlardan metal çerçevelere uzanan geniş seçenekli tasarımlarla Vogue, bu yazın en çarpıcı modellerini görücüye çıkarıyor.

gozluk2-7933.jpg

Miu Miu, feminen, sofistike ve modern...
Sofistike, modem çizgilerin ve büyük şekillerin öne çıktığı, modem, iddialı tasarımlarıyla dikkat çeken Miu Miu güneş gözlüklerinde bu sezon; beyaz, eflatun, türkuaz, kahverengi ve zeytin yeşili gibi sezonun hit renkleri göze çarpıyor. Yüzü cesurca kaplayan büyük kemik çerçeveler ve farklı stiller, Miu Miu tutkunlarına bu yaz yine feminen şıklığı tamamlayan modern dokunuşlar sunuyor. Markanın elçisi Mischa Barton'un kullandığı, Miu Miu'nun trendy modelleri arasında yer alan, pembe, yeşil, mor gibi tezat renklerin kullanıldığı, üç renkli cam görüntüsü veren ve geometrik çerçeve uygulamasıyla dikkat çeken modelleri, çarpıcı, uyumlu, feminen bir stili ortaya çıkarıyor. Gözlük saplarında uygulanan yenilikçi tasarımlar dikkat çekici bir fark yaratırken tarzını bulan Miu Miu kadınını, klasik görünümden uzak tutuyor.

gozluk3-1554.jpg

[FONT=verdana,geneva][/FONT]Prada hayal gücünüzü zorluyor
Yenilikçi yapısıyla tasarım gücünü birleştirerek estetik standartları zorlayan bir marka olan Prada, stil sahibi gözlük tasarımlarıyla zirvedeki yerini koruyor. Reklam kampanyalarından iletişim stratejilerine kadar farklı bir "değer zinciri" yaratan Prada, bu yaklaşımını güneş gözlüklerine de yansıtıyor. Butterfly modeli ile fırtına gibi esen Prada, yeni modeli olan Shade ile yalnızca heterojen görünen bir Koleksiyon sunuyor. Modanın sürüklediği rüzgârın aksine, kullanım biçimine uygun bir çeşitlilik gösteren Prada güneş gözlükleri; kıvrımlı, köşeli formlarıyla hayal gücünüzü zorlayan tüm şekillerle yaz koleksiyonunda hayat buluyor.

gozluk4-7105.jpg

D&G'den çok özel bir koleksiyon
Dolce Gabbana Limited Edition koleksiyonu, sedefli beyaz, siyah, mor, yeşil ve bordo renklerden oluşan, geniş ve zarif şekli ile hemen ayırt edilen, göz alıcı kristaller ye değerli taşlarla bezeli limitli sayıda üretilen çok özel bir seri. 120 swarovski kristalin, inci, türkuaz ve mercan gibi yan değerli taşlarla birlikte kullanıldığı bu koleksiyon, şıklığın ve cüretkârlığın sembolü olacak. Şoka dayanıklılığı sağlamak amacıyla kemik modellerin saplarının iç yüzüne yerleştirilen metal ince şeritler ve DG logosu. Dolce Gabbana'nın detaylara son gerece önem veren bir marka olduğunu bir kez daha vurguluyor.

Ben kemik gözlükleri tercih ediyorum özellikle sarışın olduğum için göz ve göz çevremi tamamen kapatan modelleri daha çok tercih ediyorum çünkü biliyorsunuz açık tenliler güneşe karşı daha hassas oldukları için bu tür gözlük takmaları bana göre çok daha sağlıklı

Geri