gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 Oxford Tipi Ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oxford ayakkabı, modelleri, 2011 trendleri burada arkadaşlar.
    Düz tabanın rahatlığından vaz geçemiyenlerin ilk tercihi arasına giren oxford ayakkabı modellerinin yeni trendlerini sizler için, bu yazımızda sunuyoruz Melek'ler:)

Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bunları beğeniyorum ama giymeye pek cesaret edemiyorum.:)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ben pek sevmiyorum bu modelleri

2011 Oxford Tipi Ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 gelinlerine özel  ayakkabılar

2011 gelinlerine özel ayakkabılar

gelinlere özel ayakkabı Düğün hazırlıkları yapan müstakbel gelin adayları için 2011 yılının en güzel beyaz ve farklı tonlardaki aykabbılarını sizler için seçtim.Gelinlikten sonra en önemli seçimdir ayakkabı ,gelinin ayağında şık ve zarif durması kadar rahat olmasıda önemlidir.Ve işte sizler için seçtiğim sade ama şık ayakkabılar. :hıms:umarım bir gün giymek banada...
  2. 2011 Platform Topuk Ayakkabılar

2011 Platform Topuk Ayakkabılar

2011 platform ayakkabılar 2011 platform topuklu ayakkabılar topuklu ayakkabı modelleri topuk Bayanların vazgeçilmezlerinden olan ayakkabılar platform topuk farkı ile geliyor.Farklı modelleri ve renkleri ile gönlümüzde taht kuran bu ayakkabıları sizler için seçtiğim modellerle buluşturuyorum.
  3. 2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

dolgu topuk ayakkabı dolgu topuk 2011 ayakkabı modelleri modelleri 2011 topuklu Dolgu topuklu ayakkabılar bilindiği gibi diğer topuklu ayakkabılara göre daha rahat olur.Bu ayakkabılar hem rahat hemde cıvıl cıvıl renkleriyle gözlere hitap ediyor.
  4. 2011 leopar desenli ayakkabılar

2011 leopar desenli ayakkabılar

leopar desenli ayakkabı leopar ayakkabı 2011 leopar desenler kıyafetlerimizde ayakkabılarımızda çantalarımızda evimizde kısacası heryerde artık. 2011 yılında da yine çok moda leopar desenli herşey :D:D şimdi size bu harikalardan leopar desenli ayakkabıları getirdim :D:D
  5. 2011 Saten Gelin Ayakkabıları

2011 Saten Gelin Ayakkabıları

2011 Saten Gelin Ayakkabıları, Gelin ayakkabıları, gelin ayakkabı modelleri, 2011 gelin ayakkabıları, saten gelin ayakkabıları, gelinliğin altına giyilecek ayakkabı, beyaz ayakkabı modelleri, gelin ayakkabıları Düğün sezonu açıldı...Bütün genç kızların hayali en güzel gelin olabilmektir...En güzel gelin olabilmeniz en az gelinliğiniz kadar ayakkabınızında güzel olması gerek kızlar... İşte...

Sayfayı Paylaş