gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

2011 renkli pijamalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

renkli pijamalar,2011 pijamalar,en güzel kıyafetler,şık kombinler,2011 modası, desenli pijamaalar :D:D çok değişikk yaaa ama yaz aylarında güzel kombinleyerek giyersek harika olur die tahmin ediyorum tayt severlerinn bakmasında fayda var bence fenada durmuyorlar ben beğendimm :D:D:eek:rkide:

Young bride ve kraliçearı bunu beğendi.
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    benim bu aralar pjama almam gerekio bunlar güzelmiş:D

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel [​IMG]

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    size birşey diyim mi bence bunlar bir modacının koleksiyonundan parçalar yani pijama felan degil:D baya baya dışarda dolanıyolar bunlarla:D
    ama ben pijama diye bile giymem hahaha
    ama yinede paylaşım için teşekkürler:D

MAGENTA bunu beğendi.
  5. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    bunlar gerçekten pijama mı yahu 90 yılları hatırlar gibi oldum şalvar tarzı pantolon vatkalı ceketler ben bunları giymem

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şalvar tarzı pantolon yada pijama ne farkı var ki? Nostalji olmasına nostalji :D:D Şık kombinler olabilir, zevk meselesi :) Paylaşımın için tşkler anamın modacı kızı :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende beğendim valla bunlarla süper kombinler elde edilebilir sizde alında yatarken giyersiniz :seker: :haha: ne güzeller işte baksananıza :D:D
    rica ederim anamınn kızı :D:D

2011 renkli pijamalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pijamalar

Pijamalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. pijamalar

pijamalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. versace 2011 de çok renkli

versace 2011 de çok renkli

yıldırım mayruk abiye yıldırım mayruk abiye modelleri 2011 2011 modelleri versace 2011 de çok renkli, renklerin dansı demek geldi içimden. işte bazı örnekler umarım beğenirsiniz...:D
  4. 2011 Renkli ve Farklı Koltuklar

2011 Renkli ve Farklı Koltuklar

renkli koltuklar koltuk renkleri renkli koltuk modelleri 2011 renkleri modelleri ve Bibirinden farklı tasarımlar ile buluşturuyorum sizleri... Bahçeniz için ,oturup dinlenmek için ,çocuğunuzun odası için,oturup kitap okumanız için hatta plates yapmanız için :D:D çok ideal görünen bu modelleri sizlere sunuyorum... bununla plates yapılır yahahaha
  5. 2011 - 2012 Renkli Mutfaklar

2011 - 2012 Renkli Mutfaklar

2011 2012 Renkli Mutfak Modelleri Dünya Ülkelerine şimdiden renkli mutfaklar geldi kızlar Retro Kitchen Appliances konusunda görüleceği üzere artık ev elektronik eşyalarının ( Beyaz eşyaları kastediyoruz ) hemen hemen her türlü rengi bulunmakta. Sizlerde bu renk cümbüşünden faydalanın diyeceğiz ama bizde renkler biraz sabit yani tam olarak her rengi yok ama 2012 model beyaz eşyaların...

Sayfayı Paylaş