gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2011 Versace Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

versace gözlük 2011
    Kalitesiyle adından sıklıkla söz ettiren versace aynı zamanda moda çizgisiyle de gözleri üzerine çekmeyi başarıyor...
    Versace 2011 yılı için biz bayanların karşısına yine harika bir koleksiyonla çıkıyor...İşte versacenin yeni koleksiyonu...

2011 Versace Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Versace 2009 Koleksiyonu

Versace 2009 Koleksiyonu

Versace 2009 Koleksiyonu
  2. 2011-2012 Versace Sonbahar-Kış Çanta Koleksiyonu

2011-2012 Versace Sonbahar-Kış Çanta Koleksiyonu

2011-2012 versace, sonbahar-kış, çanta koleksiyonu, resimleri, modelleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Donatella Versace 2011-2012 sonbahar-kış ayları için 2012 model çantalarını bir defileyle tanıtmış melekler.. Torba tarz çanta sevenlerin hoşuna gidecek olan koleksiyondan seçmeler sizler için... 2011-2012 Chanel Çanta Koleksiyonu
  3. Versace İlkbahar 2012 Koleksiyonu

Versace İlkbahar 2012 Koleksiyonu

versace ilkbahar 2012 versace 2012 versace 2012 ilkbahar Sizlere içinizi açacak, bembeyaz bir koleksiyon sunacağız melekler :) Versace 2012 İlkbahar koleksiyonu :) Tamamen beyaz üzerine çalışılan bu koleksiyonda çiçek ve deniz temalı motifler ve sarı zımbalarla işlenmiş desenler göze çarpıyor. Sizi kışın, karın beyazından, güneşin, sıcağın beyazına götürüyoruz. İşte defileden kareler.. :tik:...
  4. 2013 Versace Kış Koleksiyonu

2013 Versace Kış Koleksiyonu

Bu konu; 2013 versace kış koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Donatella Versace 'nin sahibi olduğu Versace markası harika tasarımlarla 2013 kışına hazır olduklarının sinyallerini verdi. Milano haftasında düzenlenen defilede siyahın asaleti ve ağırlıyla, pırıltılı tasarımlarda hayat bulan muhteşem dore ve lame kıyafetlerin göz alıcı havasını da görebilirsiniz....
  5. 2014 Versace Resort  Koleksiyonu

2014 Versace Resort Koleksiyonu

versace 2014 , versace 2014 kış, versace 2014 yaz Giyim sektöründe dünya devi markalardan biri olan Versace, 2014 yılına muhteşem bir giriş yaptı. Birbirinden renkli tasarımlara imza atan marka, Versace Resort olarak tanıttığı koleksiyonunda birçok bayanın çok beğeneceği model ve renklere yer verdi. Benim de çok beğendiğim hatta bu benim, şu benim oda benim olsun diyebileceğim çok hoşuma...

Sayfayı Paylaş