2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler
Msn nizde ağır ve şekillir ağır sözler kullanmak istiyorsanız sizler için bulduğumuz bu yazılara bakabilirsiniz. Sizlerde bu konuya cevaben birşeyler gönderebilir, paylaşımda bulunabmilirsiniz arkadaşlarım bilginiz olsun .

** Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri Yokluğumla Terbiye Ederim......!!

**Bni SévMéYéN ÖlSüN aZ SéVnDé SaKaT KaLıP SüRüNsÜn....!!

**ßenim dünyada ßenzerim yok ama ßenzemeye çalışan ezik çok..!!!

**Choqq $erefsiz qöRdüm ama Hic Biri Senin Kadar ProfesyonaL DeqiLdi.. !

**..Arkamdan konuşanlarn hepsi arkada takılmaya devam etsn..

** !nKaR edeMem Sen! Sevd!m AmA SerEfS!z Oldugunu
TaHm!n edEmEd!m…

**Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya !!!!

нαкѕızℓığα gєℓємєм... нαтıя, göηüℓ ∂ιηℓємєм вαвαмıη кızıуıм вєη кυяşυη уєяιм ℓαƒ уємєм…

TANRIM KÖR OLDUM..NE SANA NEDE KUSURA BAKAMIYORUMM ...

ßéиí ςéκéмéчéи ąитéи тāκтıяŝıи!..

--.ARTIG BEN BAŞKALARININ FARKINDAYIM..O BAŞKALARIDA BENİM FARKIMDA..SEN FARKIMI FARKETMESENDE OLUR ARTIK..SENİN FARKINI SENİN GİBİLER FARKETMİŞTİR NASIL OLSA..--

beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin..!!

иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!

ßeη ѕєηιηℓє тσρяαğα g∂єяιм ∂ιуєηℓєяι çσк göя∂üм ...ßeη öуℓє ∂ιуєηℓєяι тσρяαğα нєρ уαℓηız göм∂üм...

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

Geri