gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2012 Baharı Leopar Modasına

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2012 Baharı Leopar Modasına Leopar desenli kıyafetler 2012 yaz modasında neler var?

Tüm moda severlere meleklermekanı.com dan merhabalar,
    2012 in trendlerine bir göz atacak olursak başta bu yılın kürklerle ve şifonlarla olan uyumunu söylemek istiyorum... Ama daha öncesinde desenlere bir göz atarsak leopar desenin her sene olduğu gibi bu yılda çok moda olduğunu söylemeden geçemeyeceğim... İşte sizlere birbirinden güzel şifon leopar desenli elbiseler... Umarım sizde benim kadar beğenirsiniz...

2012 Baharı Leopar Modasına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leopar

Leopar

Rüyada leopar görmek, çok önemli sırlarınızın bazı rakipleriniz tarafından keşfedilerek işlerinizin altüst olacağına işarettir. Rüyada leopar rakiplerinizin çok önemli sırlarınızı ele geçirerek işlerinizi altüst edeceğine yorumlanır. Leoparın saldırısına uğradığıysanız hayallerinizin suya düşeceği, leopar kafesteyse düşmanlarınızın size zarar veremeyeceği anlamına gelir. Rüyada leopar görmek,...
  2. Modanın Bahar Esintileri

Modanın Bahar Esintileri

Güneş, yüzünü bir gösterip bir gizlese de bahar günleri yaklaşıyor. Beyaz, mavi tonlarındaki bahar renklerinden hazırlanmış kıyafet ve aksesuarlar vitrinlerde yerini aldı. Gündüz ve gece ufak değişikliklere giyebileceğiniz bu kıyafetleri beğeneceğinizi umuyorum. moda tasarımcıları, biz kadınlar için çalışmaya devam ediyor. Yaşasın Moda! Yaşasın Şık Kadınlar!...
  3. Floral desenler bahar modasını süslüyor! 2010

Floral desenler bahar modasını süslüyor! 2010

Meleklerim bu yaz cıvıl cıvıl renkler moda..Bütün bayanlar renkli giyinmeyi severler.Bu yüzden size beğeneceğiniz cıvıl cıvıl modeller buldum:) Siz hangi modelden hoşlandınız kızlar?
  4. 2012 Modasının Vazgeçilmezi Bustiyerler

2012 Modasının Vazgeçilmezi Bustiyerler

bustiyer modelleri 2012 bustiyer kombinleri yeni Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere sezon modasının olmazsa olmazlarından biri olan ve 2012 modası trendleri arasında da başı çeken bustiyer modelleri 2012 trendlerini sunuyor ve bu yıl bir bustiyer almak isteyen tüm arkadaşlarımızı ilgili şık bustiyer çeşitleri ile başbaşa bırakıyoruz.
  5. Yepyeni Leopar Desenli Elbise Modelleri 2012

Yepyeni Leopar Desenli Elbise Modelleri 2012

Yeni Sezon Leopar Desenli Elbiseler Leopar Desenli Elbise Modelleri Sevgili melekler, moda sizin için vageçilmezse sevenleri tarafından asla modası geçirilmeyen leopar desenli elbiseler mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Fazlasıyla kadınsı ve herkesin taşıyamayacağı leopar desenli elbiseler uygun aksesuarlarla uygun vücutlarda taşındığında gerçekten gözalıcı bir görünüm ortaya çıkıyor. İşte...

Sayfayı Paylaş