gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Bayan örgü Bere Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

örgü bere modelleri 2012 örgü şapka modelleri 2012 örgü atkı modelleri 2012

Evet melek'ler, kış soğuklarından sizi koruyacak ve şık kılacak örgü bayan bere modelleri ve atkı modelleride cabası, bunlara birde örgü şapkalar da dahil diyor ve sizleri 2012 örgü bere şapka atkı modelleri ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Yaa valla geçen seneden beri bu berenin nasıl yapıldığını arıyorum bilen varsa paylaşabilir mi benimle :)

2012 Bayan örgü Bere Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengarenk bayan bere modelleri

Rengarenk bayan bere modelleri

Melişlerim rengarenk bere modelleri çok güzeller:)
  2. 2012 Örgü Şapka Bere Atkı Modelleri

2012 Örgü Şapka Bere Atkı Modelleri

merhaba melekler ben kızım için 2012 Örgü Şapka Bere Atkı Modelleri arıyorum bu konuda bana vereceğiniz örnek ya da model var mı?
  3. Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

bayan örgü yelek modelleri yelek modelleri örgü yelek modelleri 2012 Kış aylarında da baharda da , hatta serin yaz akşamlarında dahi kullanabildiğiniz yelekler, 2012 yılında da özellikle el iş örgülerle daha bir gözalıcı melekler :) Birbirinden güzel motiflerle değer kazanan bu güzel yelekleri örmek için siz de vakit kaybetmeyin ve hemen hoşunuza giden renklerde yünlerden tedarik edin....
  4. Kulaklıklı Bayan Bere Modelleri

Kulaklıklı Bayan Bere Modelleri

bere modelleri, örgü bere modelleri, örgü kulaklıklı bere modelleri, tığ işi bere modelleri, yeni bere modelleri Yepyeni örgü kulaklıklı bayan bere modelleri ile ilgili görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Malum havaların iyice soğuduğu ve birçok yerin kara teslim olduğu şu dönemde bu kulaklıklı bere modelleri sizin için oldukça kullanışlı olacaktır;)
  5. En yeni örgü bayan bere modelleri

En yeni örgü bayan bere modelleri

Sevgili hanımlar kışın sizi soğuktan koruyacak çok şık bere modelleri meleklermekanı.com da.El emeği göz nuru berelerle hem sıcacık olucucaksınız hemde şıklığınıza şıklık katıcaksınız. Örgüden bereleri ister kendinize ister sevdiklerinize örebilir hediye edebilirsiniz.En yeni en şık örgüden bere modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Malzemeler : Evde tek kalmış kalın bir yumak...

Sayfayı Paylaş