gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 de dolar tahminleri yapabilecek olan var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar sizce dolara para yatırayım mı 2012 de dolar kaç para olur bir fikri olan var mı merak ediyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Dolara yatırım yapmak her zaman akılcı bir iştir gibi geliyor bana. Önümüzdeki yılın ilk 6 ayında ise bence 2,4 gibi rakkamları bulabilir. :)

2012 de dolar tahminleri yapabilecek olan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. domuz gribi aşısı olan var mı? ltfn bilgi versin..

domuz gribi aşısı olan var mı? ltfn bilgi versin..

merhaba arkadaşlar. öğretmenim ve hamileyim üstelik doğudayım.. yani çok fazla olanaklarım yok. kendime dikkat etmeye çalışıyoru ama bu domuz gribi konusunda kafam çok karışık.. eğer bu aşıyı yaptıran varsa lütfen bilgi versin...
  2. 2012 Dolar ve Euro tahminleri

2012 Dolar ve Euro tahminleri

2012 dolar tahminleri euro tahminleri dolar 2012 dolar euro tahminleri, ne olur, kaç para olur, ne kadar olur, fiyatları, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden Sevgili Misafirler... Yatırımcılardan, 2012 yılı dolar ve euro fiyat tahminlerini, sizler için bu makalemizde sunuyoruz arkadaşlar:) Bakalım 2012 yılında dolar ve euro kaç para...
  3. Oscar de la renta 2012 ayakkabılar var mı

Oscar de la renta 2012 ayakkabılar var mı

arkadaşlarım oscar de la renta marka sonbaharda giyebileceğimiz ayakkabılardan bana bir kaç resim yada örnek sunmanız mümkün mü
  4. Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Evde kolayca mantı yapmak istiyorum ama var mı böyle bir tarif, yoksa mantı her zaman zormudur?
  5. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş