gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Deri Tayt Modelleri Çeşitleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 deri tayt modelleri çeşitleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşa dememişler melekler :) Şimdi çeşitlerini göreceğiniz deri taytlardan hiç hoşlanmam,ama giyene ve beğenene saygım sonsuz.Ama deri tayt yerine şöyle birbirinden güzel modellerde pantolonları tercih ederim.Yine de herkesin zevkine hürmeten sizler için araştırdığım 2011-2012 sezonunda giyilecek deri tayt modellerinden örnekler vermek istiyorum;

Sonbaharda giyilecek bu kombinle şehir hayatına uyum sağlanmış.Kullanışlı ve şık,özellikle çizmeler :)

Pırıltılı düz ayakkabılarla maskülen bir hava yaratılmış,çalışan bayanlar tercih edebilir.

Tam bir wamp kadın havası.Gece davetlerinde dikkat çekici olmak istiyorsanız tam size göre bir kombin...

Zarif ve klasik bir kombin..

Tayt özellikle de deriyse bacak hatlarını gözler önüne seriyor.Bana kalırsa sağda ki bacaklar tayt kaldırabilecek cinsten değil :)

Birbirinden şirin 3 günlük kombin.Sportif ve enerjik :)

Ağır,çarpıcı ve kadınsı..Gece gezmelerinizde tercih edebileceğiniz bir kombin..

2012 Deri Tayt Modelleri Çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri tayt modelleri bayılıyorum yaaa

deri tayt modelleri bayılıyorum yaaa

Bu deri tayt modellerine inanılmaz bayılıyorum. Kışın da giyinir dimi :D:D Ban deri tayt modellerinin yenilerini 2012 yılında trend olacaklarından bir kaç kuble resim atar mısınız. Sağolun :D
  2. 2011-2012 Deri Eldiven Modası Modelleri Çeşitleri

2011-2012 Deri Eldiven Modası Modelleri Çeşitleri

2011-2012 deri eldiven modası modelleri çeşitleri örnekleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle kışın daha bir bakım ister ellerimiz melekler :) Bakımlı ellere sahip olmak için elbette ki bazı ürünlerden yardım almalı,ellerimizi hor kullanmamalıyız.Mesela kışın soğukta eldivensiz dışarı çıkmamak gibi :) Biraz krem ve bakımla bir de onları soğuktan korursak, kışın da pamuk...
  3. Deri Tayt Modelleri 2012

Deri Tayt Modelleri 2012

Ünlülerin en çok tercih ettiği stildir. Kot taytlara göre daha rahat ve sağlıklıdır. Vücudu sararak vücudun şeklini alır. Fazla kilonuz varsa hemen kendini belli eder. Derinin her türlüsü makbuldür. Yine birbirinden güzel modeller ve kombinasyonlar Sizde kameralara poz vermek istemez misiniz. Gülümseyin ... Siyah çanta, beyaz tunik, koyu gri ceket ve deri tayt, topuklu...
  4. Rengarenk Baharlık Tayt Modelleri 2012

Rengarenk Baharlık Tayt Modelleri 2012

tayt modelleri tayt modası 2012 tayt çeşitleri Tek renk ya da parlak taytlardan bıktınız mı melekler :) Şöyle bahar aylarında giyilebilecek capcanlı, cıvıl cıvıl taytlar mı istiyorsunuz? Biz bulduk bulmasına ama nerden temin edebileceğinizi bulamadık :) Bu güzel tayt modelleri tayt üreticilerine ilham olsun diyoruz ve cıvıl cıvıl tayt modellerini ekliyoruz.. :)
  5. Deri Tayt Modelleri 2013 Modası

Deri Tayt Modelleri 2013 Modası

Bu konu; 2013 deri tayt modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman modadan kalksa da deri taytlar son yıllarda yine rağbet görmeye başladı. 2013 kışında da vitrinlerde bol bol göreceğimiz deri taytlar düzgün bacak hatlarına sahip olan bayanların birinci tercihi olacak. Rahatlığı ve dikkat çekiciliğiyle şıklığı garanti eden deri taytları uygun aksesuar ve...

Sayfayı Paylaş