gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Kış Modası Bayan Bot Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bayan bot modelleri 2012 bayan botları bayan bot çizme

Topuklu, düz, fermuarlı, kürklü, bağcıklı, zımbalı, fiyonklu :) Modeli nasıl olursa olsun, hepimizin ayakkabı dolabında mutlaka bot vardır melekler :) Kış gelince ayaklarımızın en büyük dostu botlar, bakın 2012 kışında hangi modellerde olacak... :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ay bende iki çift platform topuk bot aldım bunlara benzer :A:A Fırsat bulsam resim çekip atacam sizede gösterecem ama işte fırsat bulamıyorum :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ooo adminim, modayı yakından takip ediyorsun desene, bu botları hangi ünlü tasarımcılarının kataloglarından bulup çıkarttım biliyor musun ? Yakışır adminime :clapping:

ASİMELEK bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :abo: neee kaa güzell modeller var :A:A ellerine sağlık adminim hangi ünlü tasarımcıların sandıklarından çıkardınız acep merak ettirdimde:D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eee naparsın huyum kurusun yeminliyim modayı ve alışverişi çok yakından takip ediyorum :D:D Yemini bozmam ağalar hahaha Valla hangi modacı bilmiyorum ama çok şıklarmış adminim, ellerine sağlık :)

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valla sayfaları kapatmıştım Asicik, senin için tekrar buldum derhal yazayım;

Miss Selfridge
    Marcs&Spencer
    Dr Martens
    REISS
    DUNE

:tik:

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

vuvvvvv :abo: pek güzellermiş ama boyumu aşıyorlar hahaha

8. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    anammm ablam bunlar ne bölee gözüme giriyodu hahaha ha girdi ha girecedi haaa hahaha

2012 Kış Modası Bayan Bot Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 kışı çizme bot modası her zevkten modeller mevcutdur :)

2009 kışı çizme bot modası her zevkten modeller mevcutdur :)

spor bot modelleri çizme bot modelleri 2009 ve cizme spor çizmeler cizme ister spor,isterse klasik hiç fark etmez:) her zevke uygun çizme bot modellerimiz vardır yeter ki kırmızı meşin para peşin olsunn :D:D
  2. 2012 Bayan Bot Çizme Modelleri Burada Melekler

2012 Bayan Bot Çizme Modelleri Burada Melekler

bot çizme çeşitleri bayan bot modelleri bot modelleri 2012 İçi ya da koncu kürklü, bağcıklı, fermuarlı pek çok çeşitiyle kısa çizmeler , botlar uzun çizmelere nazaran çok daha kullanışlı melekler :) Giyip çıkarması zorluk yaratmayan botlar, hem ayaklarımızı ısıtıyor hem de şıklığımıza şıklık katıyorlar. Modeline göre her tür kıyafetle kombinleyebileceğimiz kısa çizmeler ve botlar, hem spor...
  3. 2012 Sonbahar-Kış Modası Bayan Giyim

2012 Sonbahar-Kış Modası Bayan Giyim

2012 sonbahar-kış sonbahar kış 2012 bayan 2012 sonbahar kış bayan stefanel Forumumuzda pek çok markanın 2012 kış modasında yer verdikleri tasarımlarını sizlerle paylaştık melekler :) Bu yazımızda da 2012 kışı için Stefanel'den derlediğimiz bayan koleksiyonu resimlerini paylaşıyoruz sizlerle :)
  4. Süper Dolgu Topuk Bot Modelleri 2014 Kış Modası

Süper Dolgu Topuk Bot Modelleri 2014 Kış Modası

dolgu topuk bot modelleri 2014, 2014 dolgu topuk bot modelleri, dolgu topuk botlar Sevgili melekler, kadınların hem şıklığını tamamlayan hem de ayak rahatlığını sağlayan dolgu topuk botlar 2014 kışında da revaçta. Çeşitli yüksekliklerde ve formlarda olan dolgu topuk botlar ister pantolon ister etekle rahatlıkla kombinlenebilir. Özellikle boy sorunu yaşayan bayanlar tarafından çoğunlukla...
  5. Sonbahar kış bayan bot modelleri 2017

Sonbahar kış bayan bot modelleri 2017

Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günler de bazı yerler halen yazdan kalma havaları yaşasa da bazı bölgelerimiz de ise kış soğuk yüzünü gösterdi... Sonbahar aylarından itibaren giyilmeye başlanan ve kış ayların da oldukça kullanışlı bir hale gelen bot modelleri, bu sene de farklı renk ve tasarımlar ile bayanların büyük beğenisini kazanıyor. Kullanış tarzınıza ve giyim stilinize göre topuklu ve...

Sayfayı Paylaş