gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

2012 makyaj modası kalın kaşlar

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

2012 makyaj modası güzellik sırları kalın kaşlar yeni makyaj modası konumuzda.Makyaj yapmak her bayanın çocuklukdan başlayan vazgeçilmez tutkusudur.Paralarımızın bir kısmı da bu malzemelere gidiyor.Makyaj modasıda her yıl yeni modellerle karşımıza çıkıyor.2012 makyaj modasında doğal görünüm fazla abartılmayan makyaj ön plana çıkıyor, hep ince kaşlar modayken 2012 makyaj modasında kalın kaşlar daha çok tercih edilicekmiş melekler.Daha ayrıntılı bilgileri konumuzda bula bilirsiniz.
    Bu sene kış mevsiminden itibaren daha belirgin ve buradayım diyen kaş tasarımları moda. 2012 makyajı daha sade ve abartıdan uzak olduğu için kaşlar da doğal ve belirgin yapıları ile daha çok ön planda olacak.Belirgin kaşlar için göz makyajınızı da fazla abartmayın daha natürel renkler tercih edin ve dengeyi yakalayarak harika bir görünüme sahip olun.​

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

cok kalin kas hos degil yaa... ben hoslanmiyorum arayi tutturmak lazimmm

2012 makyaj modası kalın kaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalın Kaş Modası

Kalın Kaş Modası

erkekte kalın kaş kalın kaş erkek resimleri erkeklerde erkek Kalın kaş modası podyumlarda eserken birçok ünlü (yerli-yabancı) bu akıma kendini kaptırdığını görüyoruz.Ece Sükan'ın en başta olduğu kalın kaş modasını görebiliriz.Bazı yüzlere çok giden bir bu moda genelde yakışmıyor.
  2. Kalın/Uzun kaş modası

Kalın/Uzun kaş modası

uzun kaş uzun kaşlar Sevgili Meleklerimiz artik Tv´lerde bir cok ünlü bayani kalin uzun kaslarla görüyoruz, deniliyor ki 1980lerden kalma uzun kas modasi geri dönüyor. Siz bu modayi nasil buluyorsunuz? Bana sorarsaniz bircok ünlüye yakismadigi gibi cokda tuhaf duruyor. Asagida ekledigim resimlere bakip yorumlarinizi bekliyorum......
  3. 2012 Makyaj Modası

2012 Makyaj Modası

Merhaba kızlar 2012 Makyaj Modası hakkında öneri ve bilgilerinizi rica ediyorum
  4. Makyaj modası 2012 makyaj trendleri

Makyaj modası 2012 makyaj trendleri

2012 Makyaj Trendleri 2012 Makyaj Modası Biz kadınlar için makyaj vazgeçilmez ve oldukça önemli bir konudur. Her kadın kendince bir kaç makyaj tekniğine sahip ve hilelerini kendi yüz kusurlarına göre bilecek kadar bilinçlidir. Lakin bilipte değişen bir makyaj konusu var, o da yılın modasıyla değişen makyaj trendleridir Melek'lerim. Biz de bu yazımızda 2012 makyaj modasına değiniyor ve...
  5. 2012 Makyaj Modası trendleri

2012 Makyaj Modası trendleri

2012 Makyaj Modası Örnekleri 2012 Makyaj Modası Ve Makyaj Önerleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda biz kadınlar için vazgeçilmezlerin başında gelen makyaj modasını aralıyor ve sizlere 2012 makyaj modası trendleri hakkında bilgi ve örnekler aktarıyoruz. Neon renkler, geleneksel kırmızılar, danteller, tüller derken, 2012 yılı makyaj modası şekillendi.2012 Makyaj Modasında ise bu...

Sayfayı Paylaş