gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Miss Turkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri arıyorum ben

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Miss Turkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri arıyorum ben baktım ama hep yarışmada ki resimleri vardı şöyle özel hayatından ya da değişik bir kaç kare paylaşırsanız sevinirim :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Miss Turkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri arıyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri

Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri

Yarışmada birinci Gelen Açelya Samyeli Danoğlu resimleri fotoğrafları var mı kızlar gerçekten de çok güzel bir kızmış ya Miss Eart te de bizleri temsil edecek ona başarılar diliyorum varsa bana resimlerini verirseniz iyi olur memnun olurum tşk.
  2. Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri istiyorum

Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri istiyorum

Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri istiyorum sizden Miss Turkey 2012 yılının güzellik kraliçesini yakından görelim istedim merak işte :)
  3. Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Kilosu Vücut Ölçüleri

Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Kilosu Vücut Ölçüleri

Açelya Samyeli Danoğlu Boyu Kilosu Vücut Ölçüleri Açelya Samyeli Danoğlunun Vücut ölçüleri Sevgili melekler, dün gece düzenlenen Miss Turkey 2012 finalinda 1. olan Açelya Samyeli Danoğlu hayatı ile ilgili bilgiler az önce paylaşmıştık. Bu yazımızda ise merak eden meleklerimize güzelimizin fizik ölçülerinden bahsedeceğiz..:) Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışmasında birinciliği kazanan...
  4. Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Fotoğrafları

Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Fotoğrafları

Açelya Samyeli Danoğlu Açelya Samyeli Danoğlu Fotoğrafları Sevgili melekler, bu yılın Miss Turkey 2012 1.si olan Açelya Samyeli Danoğlu fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :)
  5. Miss Türkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri

Miss Türkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri

Bu konu Açelya Samyeli Danoğlu resimlerine yer vermektedir. Star tv nin düzenlediği miss Türkey yarışmasın da birinci geldikten sonra hayatı değişen Açelya Samyeli Danoğlu, şimdiye kadar kendisine gelen tüm projeleri geri çeviriyordu. Muhteşem Yüzyıl dizisin de Firuze den sonra Hürrem sultanın rakibi olarak ve sadece iki bölümde görebileceğimiz Açelya, dizi de Giulia Gonzaga karakterini...

Sayfayı Paylaş