gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Model Gelin Duvağı Örnekleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gelin duvakları modelleri 2012 gelin duvakları 2012 gelin duvağı modelleri

Kimi gelin adayları ki bunlar çoğunluktadır duvak tercih ederken, kimisi de şapka ya da çiçek ve toka gibi çeşitli saç aksesuarları tercih edebilir melekler :) Bu tamamen düğün konseptine, gelinliğe ve gelin adayının zevkine bağlıdır. Ben her zaman gelinlikte uzun duvak olması gerektiğine inananlardanım ama zevkler tartışılmaz :) Bu yazımızda da 2012 gelinlik modasından duvak örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum..

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2012 Model Gelin Duvağı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin duvak modelleri

gelin duvak modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2012 Şapkalı duvak Modelleri

2012 Şapkalı duvak Modelleri

2012, duvaklar, şapkalı duvak, modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Yeni evlenecek melekler için farklı bir tasarıma sahip şapkalı gelinlik modellerini sunuyoruz. 2012 yılına ait şapkalı gelinlik modelleri farklı olmak isteyen gelinler için harika bir alternatif.
  3. Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

gelin duvağı modelleri gelin duvakları gelin duvak ve saç modelleri Gelinliğe yakışan uzun duvaktır diyenler de var , kısa duvak daha hoş duruyor diyenler demelekler. Elbette ki zevkler tartışılmaz ama bence de duvak gelinliğin vazgeçilmez bir unsuru :) Tabi işi abartıp Lady Di'nin duvağı gibi metrelerce bir duvaktan bahsetmiyorum :D:D Ama şöyle hafiften yerde sürünen gelin duvakları çok...
  4. 2012-2013 Gelin Saç Modelleri Örnekleri

2012-2013 Gelin Saç Modelleri Örnekleri

gelin saçı modelleri gelin saç modelleri 2012-2013 gelin başı modelleri Bu yıl ya da önümüzde ki yıl evlenecek meleklerimiz için araştırmalarımız tüm hızıyla devam ediyor :) İçinde bulunduğumuz yılın hatta 2013 yılının trendleri hakkında sizleri en çabuk şekilde bilgi sahibi yapabilmek için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bu yazımızda da 2012-2013 yılları içinde evlenmeyi düşünen...
  5. Yepyeni Duvak Modeli Örnekleri

Yepyeni Duvak Modeli Örnekleri

Bu konu; Yepyeni Duvak Modeli Örnekleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinliği gösteren yegane unsur duvaktır. Hatta dikkat ettiyseniz kraliyet ailelerinin ya da ünlü yıldızların düğünlerinde duvak bir hayli uzun tutulur. Çünkü duvağın gelin yürürken yerlerde ihtişamlı bir şekilde sürünmesi son derece hoş bir görüntü oluşturur. Tabi siz kraliyet düğünlerinde ki kadar...

Sayfayı Paylaş