gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Prada Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 prada ayakkabı, sonbahar-kış sezonu, modelleri, koleksiyonu, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Prada 2012 sonbahar-kış sezonu ayakkabılarını ortaya çıkardı melekler.Topuklarda ki ve renklerde ki canlılık gözümü aldı doğrusu.Dikkatimi çeken bir başka şey de yılan derisi görünümünün çok kullanılması.Topuklarda ki değişik şekilleri de unutmayalım.
    Ben beğendim bakalım sizler beğenecek misiniz melekler...:tik:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bunlar çok tatlıymış :)

2012 Prada Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011-2012 Barbara Bui Sonbahar-Kış Ayakkabı ve Çizme Koleksiyonu

2011-2012 Barbara Bui Sonbahar-Kış Ayakkabı ve Çizme Koleksiyonu

2011-2012, sonbahar-kış, barbara bui, ayakkabı, çizme, koleksiyonu, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Şimdi resimlerini ekleyeceğimiz çizme ve ayakkabılar, Barbara Bui imzalı melekler.. Hepsi birbirinden şık bu modellerin içinde abiye olarak tasarlanmışlar da var. 2011-2012 Sonbahar-kış sezonu için hazırlanan bu koleksiyonu biz çok beğendik,bir de siz inceleyin...:tik:...
  2. Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu Merhaba modayı yakından takip eden hanımlardan Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu modellerini paylaşmasını bekliyorum
  3. 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu Hep 2012 modasından model istemişler bende hem 2012 istiyorum hem de 2013 modasını istiyorum sizden hanımlar :)
  4. Zara 2012-2013 Sonbahar Kış Ayakkabı Koleksiyonu.....

Zara 2012-2013 Sonbahar Kış Ayakkabı Koleksiyonu.....

Zara 2012-2013 Ayakkabı Koleksiyonu Zara Sonbahar Kış Ayakkabı Koleksiyonu Sevilen markalardan biri olan Zara bu sezonun sonbahar kış ayakkabı modellerini beğenimize sundu...Şık ve rahat olan bu ayakkabılarla kışın ayaklarınız hem sıcacık olacak hemde şık kıyafetlerinizle kışın en güzel hanımı siz olacaksınız.... Zara Sonbahar-Kış ayakkabıları Zara 2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonu...
  5. Calzedonia 2012  Sonbahar-Kış Koleksiyonu...

Calzedonia 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu...

Calzedonia Sonbahar-Kış Lookbook Calzedonia Sonbahar-Kış Koleksiyonu Calzedonia'nın yeni sezon çorap ve taytlarına bayılacaksınız.Soğuk ve serin havalar geldi, çizme, elbise ve çorap sezonu açıldı. Yaz boyu bronz bacaklarımızla taçlandırdığımız eteklerimizi artık desenli ve renkli çoraplar süsleyecek.Calzedonia bu sezon için puantiyeli, zig-zaglı, yıldızlı ve kareli çorapların yanında,...

Sayfayı Paylaş