gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 PYBS Puan Hesaplaması nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 PYBS Puan Hesaplaması nasıl oluyor bu konuda bilir kişi arkadaşlarım varsa aranızda lütfen 2012 PYBS Puan Hesaplaması hakkında bilgi ve tüyo versin bize:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 PYBS Puan Hesaplaması nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Liselerde Takdirname ve Teşekkürname Puanı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Liselerde Takdirname ve Teşekkürname Puanı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

lise takdir teşekkür puanı hesaplaması nasıl yapılır hesaplama bilgileri formülü 2011-2012 ile ilgili bilgiler burada melekler Liselerde öğrenim gören öğrencilerin en büyük derdi üniversite sınavını kazanıp iyi bir üniversiteye yerleşebilmektir melekler :) Aynı yollardan bizler de geçtik.Üniversite sınavında istediği puanı tutturamayanlar ise bazen yurtdışında ki üniversiteleri tercih...
  2. 2012 PYBS Başvuru Kılavuzu

2012 PYBS Başvuru Kılavuzu

2012 PYBS Başvuru Kılavuzu hakkında bilgi verir misiniz lütfen!
  3. 10 Haziran 2012 6. sınıf PYBS Bursluluk Sınavı Soruları nasıldı

10 Haziran 2012 6. sınıf PYBS Bursluluk Sınavı Soruları nasıldı

10 Haziran 2012 6. sınıf PYBS Bursluluk Sınavı Soruları nasıldı kardeşim çok basitdi diyor ya da bize mi öyle diyor bilmiyorum lütfen 10 Haziran 2012 6. sınıf PYBS Bursluluk Sınavı Sorularını biliyorsanız yazın
  4. 2012 Yılı 10 Haziran PYBS Sınav Hesaplaması İle İlgili Bilgiler

2012 Yılı 10 Haziran PYBS Sınav Hesaplaması İle İlgili Bilgiler

10 Haziran 2012 PYBS Puan hesaplama 2012 PYBS Online Puan Hesaplama Sevgili melekler, bugün 2012 PYBS sınavı saat 10:00 'da düzenlendi. Bu yazımızda 2012 PYBS Online Puan Hesaplama ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere... :) PYBS, 5, 6, 7, 9, 10 ve 11. sınıfların 10 Haziran 2012 Pazar günü Türkiye saatiyle saat 10.00’da, merkezi sistem sınavı olarak MEB YEĞİTEK tarafından...
  5. Altın oran hesaplaması nasıl yapılır

Altın oran hesaplaması nasıl yapılır

İnsan vücudundaki altın oran hesaplaması nasıl yapılıyor. Biraz önce kutsal gizemler filmini seyrettim ve bu 1,618 rakkamına adreta aşık oldum. Yaradıcımızda bu oranı yarattığı herşeyde kullanmış. Kuran-ı Kerimde de bununla ilgili bir çok açıklama var. Daha doğrusu sayı yokta tüm hesaplar buna çıkıyor. Bu arada soruyu soruyorum ama kutsal gizemler filmini seyrederseniz youtubede emin olun...

Sayfayı Paylaş