gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Zara kaban modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 zara kaban modelleri bayan kaban modelleri montlar paltolar burada arkadaşlar. Zara yıla damgasını vuran en şık Zara ayakkabı modellerinden sonra, yine aynı şıklıkta bayan kaban modellerine imzasını atmış Melek'lerim. 2012 Bayan Kaban Modasında oldukça iddialı olan Zara kabanlar bu kış sizleri bekler :) Bu şık kabanları şık bir çantayla kombine etmemek olmaz diyor ve sizlere yine yılın trendi olan 2012 çanta modellerinden bir tane seçmenizi öneriyoruz:)

2. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    cok guzeller cnm emeyine salik tsk:kiss:

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Aaaa Zara iyice zıvanadan çıktı :D:D

Vallahi ne yalan söyleyeyim ben bu yılın modellerini beğenmedim. çok klasic takılıyorlar artık...

Sayın Zara modacıları size sesleniyorum kendinize çekidüzen verin artık... Sıradan markalar gibi sizde kendinizi tekrar düşürmeyin :D:D

Çok mu sert oldu yahu hahaha

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    güzeller cnm emeğine sağlık

2012 Zara kaban modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Zara Kaban Modelleri

2011 Zara Kaban Modelleri

zara kaban zara kaban modelleri 2011 modelleri 2011 Ünlü markalar teker teker kışlık kaban modellerini beğenimize sunuyor...Bende şimdi sizlerle Zara'nın 2011 kış sezonu için hazırlamış olduğu kaban ve mont modellerini paylaşıyorum :tik:
  2. 2012 Zara Çanta Modelleri

2012 Zara Çanta Modelleri

2012, zara, çanta modelleri, çeşitleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Zara 2012 koleksiyonunda ki çanta modellerini görücüye çıkardı melekler..:) İşte yeni sezon Zara çanta çeşitlerinden seçmeler...:)
  3. Harika Kaban Modelleri 2012

Harika Kaban Modelleri 2012

bayan kaban modelleri bayan kaban bayan kaban modelleri 2012 Kışın gelmesiyle birlikte kışlık kıyafetlerimizi dolaplarımızın baş köşesinde yerlerini aldı melekler. :) Dışarı çıkarken hem soğuktan korunmak hem de şık olmak istiyorsanız kış modasını yakından takip etmeniz lazım. Bizler sizin için 2012 kış modasını ayağınıza getiriyor ve bu kış vitrinlerde göreceğiniz kaban modllerinden...
  4. 2012 Renkli Kaban Modelleri

2012 Renkli Kaban Modelleri

kaban kaban modelleri kabanlar kaban fiyatları Kış da geldi çattı melekler :) Hala Kışlık alışverişlerine çıkıyorsanız sizlere Güzel kaban modelleri sunmaktan onur duyacağım melekler :D:D rengarenk şıkır şıkır bu kaban modellerine sizlerde beğeneceksiniz melekler. kış günlerinde sizleri ısıtacak bu kaban modellerine bakmadan geçmeyin melekler :D:D hee yok ben kaban istemem beni sevgilim...
  5. Kaban Modelleri 2012

Kaban Modelleri 2012

2012 kısa ve uzun bayan kaban modelleri Bırrr donuyouz ya bu nasıl bir kış anlamış değilim. İstanbul son bilmem kaç yılın soğuk havasını yaşıyor. Diğer memleketlerde aynı. Düşündüm taşındım ve sitler için birbirinden harika kaban kodeli sunmaya karar verdim arkadaşlarım. Artık sizde bunları satın alırsınız diye düşünüyorum. Resme bak dediğinizde kabanın markası yazıyor arkadaşlarım mango...

Sayfayı Paylaş