gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012'de Aslanlar hangi kariyer hedeflerine ulaşacak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar acaba 2012'de Aslanlar hangi kariyer hedeflerine ulaşacak?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012'de Aslanlar hangi kariyer hedeflerine ulaşacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu

Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu

Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu:caked: İyi ki doğdum gördün mü 25 oldum kıllandım, akıllandım bir de bıyık bıraktım cakamı atıyorum (evlende görelim bakalım ne kadar akıllanmışsın):D İyi ki doğdum hovarda bir adam oldum hatunların peşinde aklım hep bu işlerde sınırı zorluyorum:bounce: (Çok zorlama çarpılırsın canım) Kalamam kapalı tribünde o zaman neşesi neresinde koysalar önüme...
  2. hedef

hedef

Rüyasında belli bir hedefe isabet ettiren kişi, başkalarının başarısız olduğu konuda büyük başarıya ulaşacak demektir.Rüyanizda hedef görmeniz veya o hedefe atis yapmaniz, sizle rekabet edecek olan kimselere karsi onlarin oynadigi ayni taktigi uyguladiginiza ve onlarin planlarini çürüterek basarinizi sagladiginiza isarettir.
  3. Taninmiş Aslanlar

Taninmiş Aslanlar

Ben Affleck Antonio Banderas Sandra Bullock Madonna Robert De Niro Alfred Hitchcock Whitney Houston Edward Norton Robert Redford Arnold Schwarzenegger Jennifer Lopez Carl Jung Fidel Castro Magic Johnson
  4. 2012'de en çok hangi oyunlar sattı

2012'de en çok hangi oyunlar sattı

Merhabalar, tam bir oyun canavarı olarak birşey sormak istiyorum, 2012 yılında en çok hangi oyunlar sattı, en çok hangi oyunlar beğenildi ?

Sayfayı Paylaş