gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 Açıköğretim Üniversite Kayıtları 2012-2013 2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri

Sevgili melekler, 2013 Açıköğretim Üniversite Kayıtları ne zaman diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012-2013 2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri ile ilgili bilgileri veriyoruz..

AÖF Yeni Kayıtlar (Ösys, Yatay Geçiş, Ayös): 10 Eylül – 28 Eylül 2012 tarihleri arasında

AÖF Çoklu Kayıtlar(Dikey Geçiş, Ek Yerleştirme, Lisans Tamamlama): 01 Ekim – 19 Ekim 2012 tarihleri arasında

AÖF Güz Dönemi Kayıt Yenileme (Açıköğretim, İktisat ve İşletme): 22 Ekim – 16 Kasım 2012 tarihleri arasında

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme (Açıköğretim, İktisat ve İşletme): 11 Mart – 22 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkürler ihtiyacım vardı bu bilgiye.

2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Açıköğretim Lİse Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Açıköğretim Lİse Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Açıköğretim Lise Kayıt Tarihleri 2013 Açıköğretim Lisesine Kayıtlar Hangi Tarihte Sevgili melekler, Aöf üniversite 2013 kayıt tarihleri adlı konumuzun ardından Açıköğretim Lisesine Kayıtlar Hangi Tarihte diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bu sayfamızda da Açıköğretim Lise Kayıt Tarihleri 2013 bilgilerini veriyoruz.. 2012 – 2013 yılı Açıköğrettm Lisesi...
  2. Yeni Survivor 2013 Kayıt Tarihi İle İlgili Bilgiler

Yeni Survivor 2013 Kayıt Tarihi İle İlgili Bilgiler

2013 Survivor Kayıtları 2013 Survivor Kayıtları Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, 2012 Survivor gerek katılan yarışmacıları gerekse birbirinden güzel seçilmiş müzikleri ile hepimize kendini izlettirdi. Nihat Altınkaya'nın birinciliğiyle sonuçlanan yarışma için 2013 başvuru formu da yayınlandı. İşte 2013 Survivor Kayıtları Ne Zaman Başlıyor diyenlere detaylı bilgiler......
  3. 2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Açıköğretim Üniversite kayıt tarihleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Sevgili melekler, her gencin isteği liseden sonra iyi bir üniversitenin geçerli bir bölümünde eğitim alıp hayata daha emin adımlarla atılmaktı. Gerçi günümüzde bir üniversite bitirmenin buna ne derece faydası olacağı tartışılır olsa da üniversite mezunu bir birey olarak topluma karışmanın önemi de...
  4. 2013 Üniversite Kayıt Tarihleri Ertelendi!

2013 Üniversite Kayıt Tarihleri Ertelendi!

2013 üniversite kayıt üniversite kayıt tarihleri 2013 Sevgili melekler, tam ramazan bayramı sonrasına denk gelen üniversite kayıt tarihleri 2-6 Eylül tarihlerine ertelendi. İşte detaylar.. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), üniversiteye kayıt tarihlerinin Yükseköğretim Yürütme Kurulunun kararıyla 2-6 Eylül 2013 olarak yeniden belirlendiğini bildirdi. ÖSYM'nin internet...
  5. 2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri

2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri

2013 üniversite kayıt tarihi üniversite kayıt tarihleri 2013 üniversite kayıtları ne zaman Bu yıl ilk kez üniversiteye gidecek ve kayıt yaptıracak öğrencileri yakından ilgilendiren üniversite kayıt tarihleri hakkın da sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Üniversite kayıt tarihleri ne zaman yapılacağı konusunda ÖSYM bir açıklama yaptı. Kayıtlar 2-6 Eylül tarihleri arasında yapılacak....

Sayfayı Paylaş