2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Evet arkadaslar ben bugun rahim filmimi cekindim.Yeni geldim eve sonuclarim cok guzel cikmis.Cok sukur yarabbime doktor"cok guzel ne bi tikaniklik ne yapisiklik nede rahimde perde hic bir problem yok cok guzel"dedi.Cok sukur bunuda atlattik.Allah nasip ederse bidaha ki adetin 2.gunu gel dedi.Asilama yaptiricam insallah hersey yolunda gider.Siz neler yaptiniz?

Canim bilmem ins.. oyledir bnm ve senin melegimiz gelir inan piskolajikmen bittim cunku yedi aydir denemedigim sey kalmadi bnm ve esim iyisiniz diyip gonderiyorlar ... turkiyeye gittigimde asilama yapacam cunku yumurtaliklarimi yipratmak istemiyrm ve bana rahim filmi cektir dediler korkup kactim malesef:uhu:o yuzden biraz korkuyrm

güzmeleği rahim filmini çektir canım tüpler tıkalı olabailir. ben çektirdim çok şükür temizdi ama çektirmeden emin olmazsın ve verdiğin çabalar boşa gidebilir. bence en kısa zamanda çektirmelisin canım arkadaş tavsiyesi :)

Evet arkadaslar ben bugun rahim filmimi cekindim.Yeni geldim eve sonuclarim cok guzel cikmis.Cok sukur yarabbime doktor"cok guzel ne bi tikaniklik ne yapisiklik nede rahimde perde hic bir problem yok cok guzel"dedi.Cok sukur bunuda atlattik.Allah nasip ederse bidaha ki adetin 2.gunu gel dedi.Asilama yaptiricam insallah hersey yolunda gider.Siz neler yaptiniz?
Slm kaymak canım nasıl anesteziyle mi cekildin com yaa hep geçti anltrmsn banda umut ol com

ayy cnm çok sevindim maşallah, inşallah herşey böyle yolunda gider. anlattıkları gibi acı veren bi işlem mi cnm, nasıl ve nerde yaptırdın bahseder misin? bende 2 gün sonra falan çektiricem de çok tedirginim :(

Gulum ben anesteziyle cektirdim agridan,acidan oturu degil kendim aciya dayanikli biriyimdir.Ama 3 tane arkadasim film cekindi 2 tanesi filmi tekrarlamak zorunda kaldi.Birininki tupler acikken kapali gorunmus,birininde dogru sonucu alamamislar kendini cok kasmis.O yuzden ben anestezi istedim yanlis sonuctan korktugum icin.Ben hic agri,aci duymadim.Zaten 15 dakikada bitmis.Kalkinca sonucu alip doktora ciktim.halada agrim yok sadece cok az lekelenmem var okadar.Ama agri yok.

merhaba guzmelegi,,nedir bu sorunsuz gebe kalamama bende anlamadim gitti,ama senin daha 7 ay olmus stres yapmak icin erken bence..bizim nerdeyse 3 sene we herseyimiz cok iyi temiz cok sukur.insallah rabbim hicbirimizin kucagni bos birakmaz[/quotes
merhaba guzmelegi,,nedir bu sorunsuz gebe kalamama bende anlamadim gitti,ama senin daha 7 ay olmus stres yapmak icin erken bence..bizim nerdeyse 3 sene we herseyimiz cok iyi temiz cok sukur.insallah rabbim hicbirimizin kucagni bos birakmaz
Slm hevim bn ewet 8 ay oldu 9 aya giriyrm evet bn 3 sene dgl ama kim bnm yrmde olsaydı ınan bnm grdgm knsmlra eşini bırakırdı çünkü bn koyluyum biz hiç korunmadk eltimle beraber evlendim şimdi o 8 aya gcyr hamile bna telefonda fon sz arabistandan tedavi ettiriz kaynnmlar elalem diyor eltisiyle beraber evlndi ama onun oldu onun olmadı bn zayıf bir kisn eltimle kilolu smdde o zayıf onda çocuk olmaz demelerini istemyrm bnmle evlnnler hepsi bebekleri oldu bn ise daha yok can sıkmak elde değil kcm çok çocuk istyr çocuk derkn gözlerinden pariltiyor resmen allaha şükür de maddi manevi. Çok iyiyiz ama ışte bn ne kdr korunuyorz desek alttan alttan guluyrlar haa bu arada bn szler gibi 3 senelik evli olmaya bilirim her adetim geldiğinde resmn bunalıma giriyorm yani bnce. Srnmz yok ama grdgm. Tedaviler bunlar ilmen 1 ay kullandım patlatma iğnesi soğan kürü incir kürü arabistanda 2 ay boyunca iğne kullandım maydanoz buhari yaptım yakın kullandım kocamın kariya gittim vekullandım . çok iyiyiz

Geri