gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Alfa Romeo 4C Araç Özellikleri Burada

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 alfa romeo 4c 2013 alfa romeo 4c tanıtımı 2013 alfa romeo 4c özellikleri

Alfa Romeo yaptığı bir açıklamayla 4C’nin bir üretim versiyonunu yapıp gelecek yıl satışa sunmayı planladığını teyit etti melekler. Araçla ilgili detaylar şöyle;

200 bg’den yüksek güce sahip, ortadan motorlu iki kişilik otomobil yaklaşık dört metre uzunluğa ve 2,4 metreden az dingil açıklığına sahip.

Araç muhtemelen önümüzdeki birkaç yılda piyasaya çıkacak küçük Fiat grubu spor otomobillerinden oluşan bir ailenin ilk üyesi olacak.

Bu yüzden Alfa Romeo, 850 kg’den az ağırlığa sahip olmasını sağlayacak yeni bir hafif konstrüksiyon içeriyor. Konstrüksiyon gövdede ve alt şaside karbon fiber ve alüminyum kullanılması sayesinde düşük ağırlığa sahip.

Otomobil gücünü Giulietta’da da kullanılan 1,7 litrelik turbo beslemeli bir benzinli motordan alıyor ve çift kuru debriyajlı şanzıman barındırıyor.

Alfa Romeo motor için kesin bir güç değeri vermeyi reddetti, ama motor diğer otomobilde 235 bg üretiyor. Bu güç ağırlık oranı kâğıt üstünde, 4C Konseptini 100 km/s hıza beş saniyeden kısa sürede çıkarmaya ve 250 km/s’nin üzerinde bir azami hıza ulaştırmaya yeterli.

2013 Alfa Romeo 4C Araç Özellikleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Chevrolet Malibu Araç Tanıtımı ve Özellikleri Burada

2013 Chevrolet Malibu Araç Tanıtımı ve Özellikleri Burada

2013 chevrolet malibu 2013 chevrolet malibu özellikleri tanıtımı 2013 chevrolet malibu resimleri ABD, Güney Kore ve Çin başta olmak üzere dünya çapında ki üretim tesislerini kullanan Chevrolet'in Malibu 2013 modelinin Avrupa'da gelecek yıl satışa çıkması planlanıyor melekler :) Yani bu güzel araç için 1 sene beklememiz gerekiyor. Şimdi geçelim araçla ilgili elde ettiğimiz bilgilere.....
  2. Süper Alfa Romeo 4C 2013 Tanıtım Videosu Burada Melekler

Süper Alfa Romeo 4C 2013 Tanıtım Videosu Burada Melekler

2013 alfa romeo 4c 2013 alfa romeo 4c tanıtımı 2013 alfa romeo 4c özellikleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Alfa Romeo 4c model aracın tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=KAM_KhimnWI
  3. 2013 Alfa Romeo Giulietta Resimleri Tanıtımı

2013 Alfa Romeo Giulietta Resimleri Tanıtımı

2013 alfa romeo giulietta 2013 alfa romeo giulietta tanıtımı 2013 alfa romeo giulietta resimleri özellikleri İtalyanların ünlü otomobil markası Alfa Romeo 2013 giuletta modeliyle 2013 yılında yollara çıkmayı planlıyor melekler :) Automotive News Europe dergisinin haberinde yer alan iddiaya göre İtalyan üretici ürün gammını Giulietta Wagon ile genişletme hazırlığında. Avrupa pazarı için...
  4. Alfa Romeo Giuletta 2013 Araç Resimleri

Alfa Romeo Giuletta 2013 Araç Resimleri

2013 alfa romeo giuletta 2013 alfa romeo giuletta tanıtımı 2013 alfa romeo giuletta resimleri özellikleri Daha önce sizler için forumumuzda tanıtımını yaptığımız 2013 Alfa Romeo Giuletta marka aracın resimlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş