gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 Avrupa basketbol şampiyonası tarihleri ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Basketbol oynuyorum ve turnuvaları yakinen takip ediyorum. Acaba 2013 yılı avrupa basketbol şampiyonası hangi tarihler arasında olacak bilen var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası,FIBA Avrupa tarafından düzenlenen 38. Avrupa Basketbol Şampiyonası'dır. 4-22 Eylül 2013 tarihleri arasında Slovenya'da düzenlenecek olan Avrupa Basketbol Şampiyonası'na 49 federasyondan 24 takım katılacaktır. Son iki turnuvanın şampiyonu İspanya'dır.

2013 Avrupa basketbol şampiyonası tarihleri ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'de Basketbolun Tarihi Gelişimi

Türkiye'de Basketbolun Tarihi Gelişimi

basketbolun tarihi gelişimi basketbol tarihi gelişimi basketbolun türkiyedeki tarihsel türkiye de tarihçesi Her ne kadar Türkiye'de spor denince akla ilk olarak FUTBOL gelse de, Avrupa'da ve özellikle Amerika'da (NBA demek yeter) müthiş sevilen ve fanatik hayran kitleleri bulunan bir spordur Basketbol. Kendine özgü kuralları olan, Avrupa ligleri ile NBA arasında bazı ufak kural değişiklikleri...
  2. 36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası

36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası

Devler ezdi geçti! Milli Takım, 36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası'na yoluna emin adımlarla devam ediyor.. D Gurubu'nda ikinci maçında Bulgaristan'ı karşılaşan 12 Dev Adam, rahat bir galibiyetin ardından 94-66'lık galibiyete uzandı.. Milliler, Polonya ile liderlik maçına çıkacak.. -BULGARİSTAN: 66 - TÜRKİYE: 94 Salon: Centennial Hall Hakemler: Guerrino Cerebuch xxx...
  3. 2012 Avrupa Şampiyonası nerede

2012 Avrupa Şampiyonası nerede

Ya bilen varmı arkadaşlarım 2012 yılı avrupa şampiyonası tam olarak nerede yapılacak. Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Sağolun.
  4. 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Nerede

2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Nerede

2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Nerede bilen haberi olan var mı
  5. 2013 avrupa basketbol şampiyonası elemeleri hangi tarihlerde olacak

2013 avrupa basketbol şampiyonası elemeleri hangi tarihlerde olacak

Selamlar. Basketbolla yakında ilgiliyim ve 2013 yılında Avrupa basketbol şampiyonası elemelerinin hangi tarihlerde yapılacağını öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş