gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Fedakarlık İle İlgili Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu fedakarlık üzerine söylenmiş sözlere yer vermektedir. Birçoğumuz hayatımız boyunca bir takım şeylerden fedakarlık etitğimiz olmuştur. Kimi aşkından, kimi zamanından kimiside parasından diye birçok örnekte fedakarlık konusu uzatabiliriz.

Önemli olan yaptığınız fedakarlığın gerçekten birşeylere değmesi ve kıymet bilinmesi...Bana göre en fedakar kişiler annelerdir. Çünkü yavrularını karşılıksız bir sevgiyle sever ve herşeyiyle kendilerini ailesine ve yavrularına feda ederler:)

Fedakarlık üzerine söylenmiş en anlamlı sözleri sizler için bir araya getirdim umarım beğenirsiniz:)

Sevgi ile yorulmadan ilerleriz Sevgi ile, sadece onunla başkaları için fedakarlık yapabiliriz

İnsanın kendi felaketine tahammül edebilmesi büyük hünerse, başkalarının felaketini paylaşabilmesi daha büyük hünerdir (Joseph Joubert)

Dünyada her şeyin bir ölçüsü tartısı vardır Sevginin tartısı da fedakarlıktır Fedakarlık yapmayanın sevgisine inanılmaz (Abdülaziz Bekkine)

Efendi adam, kendisinden çok şey, başkalarından az şey bekler(Konfiçyüs)

Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez(Mevlana)

Bu dünya düşmanlarını da gemisine alabilecek bir Nuh ister(Arif Nihat Asya)

Büyük fedakarlıklara katlanabilmek için büyük avuntular bulmak gerekir(Bertrand Russell)

Başkaları için kendinizi unutursanız, o zaman sizi daima hatırlayacaklardır(Fyodor Dostoevsky)

Dünyada her şeyin bir ölçüsü tartısı vardır. Sevginin tartısı da fedakarlıktır. Fedakarlık yapmayanın sevgisine inanılmaz.
    Abdülaziz Bekkine

Fedakâr Olki Herkez Sana Güler yüzlü Olsun.

insanın kendi felaketine tahammül edebilmesi büyük hünerse, başkalarının felaketini paylaşabilmesi daha büyük hünerdir.
    Joseph Joubert

Fedakar Olmayan Bir insan Nefrete terk Edilmiştir.

Bu dünya düşmanlarını da gemisine alabilecek bir Nuh ister.
    Arif Nihat Asya

Fedakarlık insanın içinden çıkmayan bir duygudur.

Başkaları için kendinizi unutursanız, o zaman sizi daima hatırlayacaklardır.
    Dostoyevski

insanların yaptıkları fedakarlıklar kişiliklerini gösterir.

her insan fedakar olsa hayatta keşkeler kalmazdı.

Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.
    Mevlana

1 gün değil hergün fedakar olmak lazım ancak ozaman saygı ve itibar kazanırız.

insanı insandan ayıran özelliklerden biride fedakarlıktır.

Büyük fedakarlıklara katlanabilmek için büyük avuntular bulmak gerekir.
    Bertrand Russell

Hayatın Her Bölümünde Fedakar Olmak için fırsatlar çıkıcaktır karşınıza iyi değerlendirin.

2013 Fedakarlık İle İlgili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışma ile ilgili sözler

Çalışma ile ilgili sözler

çalışma ile ilgili sözler çalışmayla ilgili komik sözler çalışmak ile çalışma sözleri çalışmakla Çalışmak ile ilgili sözler arıyorsanız eğer sizler için çalışmayla ilgili en güzel ve en özlü sözleri veriyorum=) # Basit bir adamın elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir adamın tembelliğinden iyidir GGracian # Bilsin ki insan için kendi çalışmasından başka bir şey yoktur Necm Suresi:39 #...
  2. Hak ile ilgili sözler

Hak ile ilgili sözler

haksızlıkla ilgili sözler haksızlık ile ilgili sözler hak ile haksızlığa uğramakla hak yemekle Haksızlığa hayatta gelemem diyorsanız benim gibi sizler için hak ile ilgili çok güzel ve anlamlı sözleri veriyorum arkadaşlar:) * Cehl ölmeli, zulm ölmeli, hakk bulmalı kuvvet, Hakk'ın yüzü güldükçe gülümser beşeriyet TFikret * Hak bellediğin yolda yalnızda olsa gideceksin Tevfik Fikret *...
  3. Sağlık İle İlgili Sözler

Sağlık İle İlgili Sözler

Sağlık Sözleri kısa Sağlık ile ilgili Güzel Sözler Sağlığın başlangıcı hastalığı tanımaktır Miquel Cervantes Hastalık hissedilir de, sağlık hissedilmez Thomas Fuller İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir Hadis-i Şerif İki şeyin elden gitmeden değerini takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik Hzali ra...
  4. Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler arıyorum ve enteresan ki bulamıyorum lütfen sizden bir yardım dokunsun bekliyorum:)
  5. ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler Selam kızlar sizden ilkbahar ile ilgili sözler yazmanızı rica ediyorum iletilerimizde de bahar yaşansın :)

Sayfayı Paylaş