gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2013 Galatasaray Şampiyonluk Sözleri

Konu, 'Takım Nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

galatasaray sözleri galatasaray şampiyonluk sözleri 2013 galatasaray sözleri

2013 Galatasaray geçtiğimiz günler de şampiyonluğunu ilan etti. Tüm fanatik Galatasaray taraftarları için sizlere Galatasaray sözleri ve mesajlarını paylaşıyoruz. Siz de bu sözleri ister msn nickleriniz de isterseniz facebook sayfalarınız da paylaşarak ne kadar Galatasaray fanatiği olduğunu kişilere gösterebilirsiniz:)

Kaç yıl oldu aşkımızın başlayalı.1905 den beri seni sevdi bu kalp seninle birlik de ilerledik seninle birlik de atacak bu kalp.EN BüYüK GALATASARAY…..

Kanım sarı kalbim kırmızı sevgi bu cimbombom.

Kim olmaz ki cimbomun uğruna olmaz ki feda.

Kanatlarını açmış 3_5 santim yetmez ki sen nasıl kanatlısın ASLANLARLA yarışamazsın KANARYANIN BAŞINI KüçüKKEN EZMEK LAZIM ASLANLAR…!!!

KüçüK KEN YANLIŞ YAPMIŞSIN TAMAM ANLADIK GEL GS LI OL.

Maç söylerken-yumruk göklerde yensen yenilsen kalbim hep sende…! YENİLDİĞİN ZAMAN KIZSAKTA-üZüLSEKTE_ERTESİ GüN YİNE GS *LI OLARAK UYANIYORUZ…SİZLERİ çOK SEVİYORUZ.

Maradonaya sormuşlar FENER hakkında ne düşünüyorsun diye oda \” GALATASAR\”\’damı oynuyor demiş…

NASIL GELDİYSEK BİR GüN öYLE GİDECEĞİZ GALATASARAYLI DOĞDUK GALATASARAYLI öLECEĞİZ.

Ne komedi ne tiyatro ne eğlence nede alemde bir gece en büyük eğlence GALATASARAY.

Ne Okulu Bitirmek Ne Bir Genç Kızı Sevmek Bu Sene Tek Dileğmiz Seni Şampiyon Görmek.

TüRKEYİNİN GURURU TARAFTARIN CİMBOMU SENİ SEVDİK GöNüL VERDİK ŞANLI CİMBOMUM.

Türkiye de en büyük Galatasaray olmasa zaten 2000 yılında uefa ve süper kupayı alamazdı.

Türkiye kupasını METİN ŞENTüRK bile görür ama fenerliler asla.

TüRKİYE\’de üç büyük var;Fenerbahçe,Beşiktaş,Trabzon spor.Birde en büyük var \”\’GALATASARAY\”\’.

Türklüğü satın alacağımıza fener gibi , şerefimizle savaşırız aslanlar gibi.

Tarihe yazmışız ismimizi gerek yok mesajlara açsınız oğlum dilenmeyin gerek yok sadakaya cami önünde veriyorlar beş kuruş dilenmeyin en büyük cimbom

Tarihleri azmamız yazar tarihide Galatasaray.

Türbinlerde coşacaksın kupaları alacaksın sen şampiyon olacaksın SENİ SEVMEYEN öLSüN öLSüN..

2013 Galatasaray Şampiyonluk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galatasaray Mesaj&sözleri

Galatasaray Mesaj&sözleri

fenerli Olmak Ayip Değil, Yeterki çaktirma.. gerçekleri Tarih Yazar Tarihi Fener Yazar Feneride Cimbom Kazar. cimbomluysan Konus Ornek Alsinler, Fenerliysen Sus Adam Sansinlar... gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray. gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray. fenerbahçeli Misin? Allah Başka Dert Vermesin(!) herkes Fenerli Doğacak Ama Birgün Herkes Cimbomlu ölecek... bir Gün...
  2. Galatasaray Sözleri

Galatasaray Sözleri

Galatasaray Sözleri paylaşırsanız çok sevinirim kısa ve yeni Galatasaray Sözleri olursa çok sevinirim.
  3. Galatasaray marşının sözlerini yazar mısınız

Galatasaray marşının sözlerini yazar mısınız

Ben aslında fenerliydim ama sevgilim sağolsun onun sayesinde galatasaraylı oldum :) Yalnız pek fazala birşey bilmiyorum oyuncularını falan.Bir de marşını öğrenmem lazım.Galatasaray marşlının sözlerini yazabilirmisiniz ?
  4. 2013 Facebook Galatasaray Şampiyonluk Kapak Resimleri

2013 Facebook Galatasaray Şampiyonluk Kapak Resimleri

galatasaray kapak fotoğrafları facebook galatasaray kapak resimleri facebook galatasaray kapak fotoğrafları Galatasaray 2013 sezonunu şampiyonluk alarak ligi kapatan üç büyükler arasında olmaya devam ediyor. Siz de takımınızın şampiyonluk kutlamasını facebook zaman tünelin de ki kapak resimlerinde paylaşmak isterseniz sizlere en güzel Galatasaray kapak fotoğraflarını paylaşıyor, tüm...
  5. Galatasaray Marşları Tezahüratları Sözleri

Galatasaray Marşları Tezahüratları Sözleri

galatasaray marşları galatasaray marşları sözleri galatasaray tezarürat sözleri Türkiye birinci ligde oynayan ve 2013 yılının şampiyonu olan Galatasaray'a destek vermek ve takımınızın maçların da söylemek için Galatasaray marşları ve tezarühatları arayanlar için en güzel Galatasaray marşlarının sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Şanlı Galatasaray Şereftir seni sevmek Senle ağlayıp gülmek...

Sayfayı Paylaş