gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Mango İlkbahar-Yaz Elbise Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 Mango İlkbahar-Yaz Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ünlü moda markası Mango 2013 ilkbahar yaz sezonu için hem şık hem de kullanışlı elbise modelleri tasarladı. Hem evde hem işyerinde hem de gezmeye giderken giyebileceğiniz bu şık elbise modelleriyle şıklığınıza şıklık katacaksınız. Tamamı mini elbiseden oluşan bu elbise koleksiyonunun fiyatları da hayli cazip. Elbiseler 30 ile 70 TL arasında değişiyor. Şimdi bu elbiseleri galerimizden inceleyelim...

2013 Mango İlkbahar-Yaz Elbise Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mango 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

Mango 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

ilkbahar yaz ayakkabı modelleri 2010 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri 2010 modası mango mango Mango dan ilkbahar ve yaz sezonunda çok şık ve bir o kadar rahat ayakkabılar Mango mağazalarında bizleri bekliyor.Yeni sezon ayakkabı modellerinde benim dikkatimi çeken yüksek dolgulu topuklara geri dönüş yapıldığı.Hatırlayanlar olacaktır birkaç sene öncesine kadar bu tür topuklar çok modaydı.Spor ve...
  2. 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Elbise Modelleri 2013 2013 Yılı Elbiseleri Artık artık yavaş yavaş havalar ısınacak ve tiril tiril ferah elbiseler dolaplardan dışarı çıkacak melekler :) Eğer gardrobunuzda geçen seneden kalma elbiseniz yoksa şimdi sizlere sunacağımız birbirinden şık elbise modellerini inceleyebilir ve alışverişiniz için fikir sahibi olabilirsiniz :)
  3. 2012 İlkbahar Yaz elbise modelleri

2012 İlkbahar Yaz elbise modelleri

2012 ilkbahar elbise modası 2012 yaz elbise modelleri Benim gibi yaz mevsiminde elbise giyinmeyi seven hanımlar, bilir ki yaz sıcaklarında hem rahat oluyor, hem de şıklığı koruyor elbiseler:) İşte bu yüzden başta kendim için ve benim gibi elbise sevenler için, 2012 elbise modelleri yeni trendlerini bu sayfamızda bir araya getirdim Melek'ler:) İŞte size 2012 ilkbahar yaz elbise trendleri...
  4. 2013 Mango Yepyeni Elbise Modelleri

2013 Mango Yepyeni Elbise Modelleri

Bu yazı 2013 Mango elbise modellerine yer vermektedir. Mango kadını olmak bir ayrıcalıktır. Şıklığı ve kaliteyi bir arada sunan. modern kadının çizgilerini taşıyan Mango, 2013 elbise modelleri ile yine birçok bayanın marka tercihleri arasında baş sırayı alacak isimlerden biri olacak. Her bayanın elbise dolabında illaki elbise modelleri vardır. Yazlık elbiseler, kışlık modeller ve abiye...
  5. Elie Saab 2013 İlkbahar Yaz Modasından Elbise Modelleri

Elie Saab 2013 İlkbahar Yaz Modasından Elbise Modelleri

Bu konu elie saab 2013 ilkbahar yaz elbise modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, modacıların 2013 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı tasarımlar tanıtılmaya devam ediyor. Bu sayfamızın konusu ise Halle Berry başta olmak üzere dünyaca ünlü starları giydiren Elie Saab 'ın 2013 ilkbahar-yaz sezonu elbiseleri. Uçuşan şifonlar, yumuşacık ipekler ve dantel detaylarıyla süslü...

Sayfayı Paylaş