gebe
  1. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63

2013 milli piyango talihlisi siz olsanız para ile ne yapardınız?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında *EYLÜLMEHMETUTKU* tarafından paylaşıldı.

Melekler evet her yıl gelenekselleşen yılbaşı çekilişleri ve yine gelenekselleşen yılbaşı sorusu.. Bu yıl büyük ikramiye size çıksa o para ile neler yaparsınız?

Ev araba alırım iş kurarım yardım yaparım diyenler.....

Valla Çıksa Kocamı boşarım diyenler......:lau:

Tatile çıkarım dünya turu yaparım diyen melekler bana yardımcı olumusunuz Bu para bana çıkarsa acayip yardımcı olmuş olcaksınız:lau:

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eylül ilk konun hayırlı olsun, darisi diğerlerine :D:D
    Geçeyim sorunun cevabına, bilet almak gibi bir huyum olmadığından cevabım hiçbirşey hahaha

duygu55, MaWiM ve *EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  3. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

bende almıyorum bilet ama alsam çıkarsa dağıtırım ailelerime :D:D

duygu55 ve MaWiM bunu beğendi.
  4. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    bana çıkmış olsa önce geleceğimi garanti altına alacak yatırımlar yaparım. zaten bunlar kısa sürecek şeyler para olduktan sonra :) sonrada dünya turuna çıkardım. ayrıca etrafımdaki muhtaç insanlara da yardım ederdim...

duygu55 ve MaWiM bunu beğendi.
  5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Teşekkürler Titan ay bayılıyorum burada yeni şeyler keşfetmeye...daha çok konu açacağıma çok şey paylaşacağıma inanıyorum inş.arkadaşların ilgisi yoğun olurda eğlenceli olur....valla seninki kesin çözüm bilet almayınca öyle bir derdinde klamıyo haklısın....ya 2 gündür bizim evde tartışma konusu bileti aldık bize çıkarsa naparız diye düşündük bişey bulamadık eşimle ya fazla parada iyi değilmiş diye gülüştük hatta hahaha

MaWiM ve TİTAN bunu beğendi.
  6. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    kız dağıtsan dağıtsan nekadar dağıtcan dağıtmakla bitermi bu para hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Siz en iyisi o bileti yırtıp atın maazallah kavgaya falan tutuşursunuz hahaha

Yıllar önce Levent Kırca bu olayı tiye almıştı. 4 kişilik bir aile bilet alıyorlar ve başlıyorlar hayal kurmaya. Kırca diyor ki araba alırız . Karısı diyor öne ben otururum, çocuklar başlıyor kavgaya yok ben otururum, kadın, çocuklar birbirine girince Kırca bağırıyor " İnin lan aşağı ! " diye o gün bugün bilet lafı geçince bu gelir aklıma katılırım gülmekten :puha:

Eylül dağıtmayı bilmem de hiç bir yatırım yapmadan her gün düzenli olarak 2.000 TL yendiği takdirde 63 yıl sana yetermiş bu para :puha:

MaWiM bunu beğendi.
  8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63

Titan valla öldürdün gülmekten hahaha haklısın valla ama biz iki kişilik bir aileyiz en azından ön koltuk kapma derdi yok ama ben araba kullanmayo severim eşimde öyle arabayı kim sürecek tartışmasına giresek bende adama in lan aşağıya derim artık :puha:

TİTAN ve MaWiM bunu beğendi.
  9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Çok fazla yüksekler de asla gözüm olmadı. Tek isteğim Allah elimizdekini almasın yeter. Büyük başın derdine büyük olur derler. Para ne yazık ki günümüz de kardeşi kardeşe bile düşman edebiliyorsa durumlar epey vahim demektir. Bir ekmek parası için bile insanlar katil yada hırsız olabiliyorsa bu kadar yüksek parayı kazanın halini bile düşünemiyorum:)

Umarım gerçekten ihtiyaç sahibi birine çıkar ve asla nerden geldiğini unutmayarak çevresine ve ailesine hayırlı işlerde bulunur.

TİTAN bunu beğendi.
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

:puha::puha:

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  11. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    çıksın da sonrasını düşünürüz :781:

- - - Updated - - -

:eferin: :D:D

12. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63

öle deme asimelek çıktıktan sonra neyapacağını sapıtanlar var önceki ikramiye talihlisi daha parasını almamış bir senedir...demekki ne yapacağını bilemedi şimdiden düşünmek lazım hahaha

2013 milli piyango talihlisi siz olsanız para ile ne yapardınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piyangonun ilk talihlisi kim

Piyangonun ilk talihlisi kim

Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye olan 25 milyon TL'yi paylaşan çeyrek bilet sahibi şanslılardan ilki, bugün ikramiyesini aldı. Adının açıklanmasını istemeyen talihlinin çekini, Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğünde MPİ Genel Müdür Yardımcısı Muammer Çolak, Türkiye İş Bankası Ankara Şubesi 2. Müdürü Serkan Sezen'e teslim etti. Daha sonra Sezen, gazetecilerin...
  2. 2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi

2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi

Bu konu; 2013 Milli Piyango Kazanan Numaraların Listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milli Piyango yılbaşı gecesi biri ya da birilerini zengin edecek ikramiye miktarını açıkladı. Tam 45 milyon TL. Ekranlardan da kapladığı hacmi izleyip gözlerimizi yuvalarından fırlatan bu para bakalım o gece hangi şanslının olacak. 5000 TLlik banknotlar halinde ucuca eklendiğinde...
  3. 2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki

2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki

Bu konu; 2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçlarını Sorgulama Linki hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünya umut dünyası, bilhassa da bu zor şartlarda geçinmeye çalışan insanlar için. Hal böyle olunca insanlarımız biraz da olsa parayı kolay yollardan bulmaya çalışıyor. Tabi bu sadece ülkemizde deği tüm dünyada böyle. Böyle olunca da şans oyunlarına rağbet artıyor. Siz de belki...
  4. 2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor

2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor

Yılbaşı çekilişi için ben de bir bilet aldım ilk defa :D Tv başında kalp krizi geçirmek istemiyorum, internetten öğrenebileceğim bir link var mı 2013 yılbaşı milli piyango sonuçlarını ?
  5. 2013 yılbaşı piyango talihlisi kim ?

2013 yılbaşı piyango talihlisi kim ?

Çok merak ediyorum, onca para :S Acaba kime çıktı, kazana ortaya çıkmışmı?Biletini nerden almış? :D

Sayfayı Paylaş