gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 model araçlar ne zaman çıkıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yeni bir araç almak istiyorum ama acaba 2013 araçlar ne zaman çıkacak bilginiz varsa 2013 araçlar ne zaman çıkacak bilgi verirmisiniz, bir de hangi araçlar çıkacak önce?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Araçlar Ne Zaman Çıkar

2013 Araçlar Hakkında Bilgi

2012 model araçların daha yeni piyasaya çıkmasına rağmen otomobil üreticileri şimdiden 2013 modellerini görücüye çıkartmaya başladı.2012 Yılının sonlarına doğru birçok ünlü marka Araç piyasaya çıkmış olacak... İşte 2013'de çıkacak araçlardan bir kaçı..

2013 Audi A3

Audi premium compact segmentteki aracı A3’ü ilk olarak 1996 yılında piyasaya sürmüştü. 2012 Geneva Otomobil Fuar’ında ise yeni A3 tanıtıldı. Hibrit versiyonu ve alternatif sürüş sistemleri ve lpg li versiyonları halen geliştirilmektedir.

2013 Volkswagen Polo R Street

2013 yılının sonlarında yollara çıkacak olan otomobil standart şehir versiyonundan daha farklı bir görünüm ve üstün bir performans vaadetmekte.

Volkswagen motor yarışları ekibinin hazırladığı son konsept araba Polo R wrc. Üretici firma Wörthersee’de bu küçük otomobilin spor versiyonunu dünyaya tanıttı. 2013 yılının sonlarında yollara çıkacak olan otomobil standart şehir versiyonundan daha farklı bir görünüm ve üstün bir performans vaadetmekte.

2013 model araçlar ne zaman çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes 2012 ne zaman çıkıyor

Pes 2012 ne zaman çıkıyor

pes 2012 ne zaman çıkacak Ya ben yazın oyun oynamaya bayılıyorum bu futbol oyunu pes 2012 tam olarak hangi tarihte çıkıyor videosu vs var mı yada tarihi teşekkürler.
  2. Blackberry 10 ne zaman çıkıyor

Blackberry 10 ne zaman çıkıyor

Tam bir android tutkunuyum. Merak ediyorum blackberry 10 ne zaman çıkacak, gözüm kulağım haberlerde :D
  3. Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor?

Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor?

windows 9, windows 9 çıkış tarihi, windows 9 ne zaman çıkacak Sevgili melekler, hızla gelişen teknolojiyle birlikte Windows ailesi de gelişmeye devam ediyor. Bu yılın sonlarına doğru deneme amaçlı ilk versiyonunu tanıtacak olan Windows 9 hakkında henüz ayrıntılı bilgi bulunmuyor. Öyle ki yeni işletim sisteminin Windows 9 adıyla mı anılacağı yoksa farklı bir isim mi seçileceği bile henüz...
  4. Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında...
  5. İOS 8 ne zaman çıkıyor?

İOS 8 ne zaman çıkıyor?

ios 8 ne zaman çıkıyor,ios 8 teknik özellikleri nelerdir,ios 8 ne zaman geliyor,ios 8 hakkında bilgiler iOS 8 bu akşam TSİ 20.00 sularında tüm dünya genelinde iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulacak. Peki iOS 8 ile birlikte kullanıcıları yeni ne bekliyor? Geçtiğimiz hafta tanıttığı yeni iPhone 6 modelleriyle en büyük ekranlı akıllı telefon modellerini tanıtan Apple, yeni işletim...

Sayfayı Paylaş