gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

2013 pomem başvuruları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Pomem başvuruları 2013 2013 pomem başvuruları için herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.Henüz bir resmi açıklama gelmemesine rağmen tahminimize göre Kamu Personel Seçme Sınavının birinden (KPSS – P3) puan türünden (60.000) ve üzerinde puan alan ve en az dört yıllık yüksek öğretim kurumlarından veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olanlar başvurabileceklerdir.

Değerlendirme ve seçme sınavına, KPSS P3 puanlarına göre yapılacak sıralama neticesinde en yüksek puandan başlanarak yapılacaktır.

2013 pomem başvuruları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

2013 Yılı KPSS Önlisans Başvuruları İçin Bilgiler

Bu konu; 2013 kpss önlisans başvuruları hakkında bilgi vermektedir Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz cumartesi ve pazar günü 2012 KPSS önlisans sınavı yapıldı. Sınavda 10 bine yakın aday memuriyet için ter döktü. Alınan önlemler sayesinde Muş'ta başkasının yerine sınava girmeye çalışan 4 kişi de gözaltına alındı. Tüm adaylara bol şans diliyoruz ve önümüzde ki yıl KPSS yarışına...
  2. ygs 2013 başvuruları nerelere yapılıyor ?

ygs 2013 başvuruları nerelere yapılıyor ?

Bu yıl bir kez daha ygsye girmek istiyorum.Başvurular başlamış galiba, nerden nasıl başvuracağız ?
  3. survivor 2013 başvuruları başladı mı ?

survivor 2013 başvuruları başladı mı ?

Kızlar bu yıl şeytanın bacağını kıracağım ve inşaallah survivor elemelerine katılacağım.Geçen yıl da başvurdum ama giremedim.Bu yıl inş kazanacağım ama başvurular başladımı acaba ?
  4. 2013 hac başvuruları ne zaman ?

2013 hac başvuruları ne zaman ?

Hac kayıtları için başvurular ne zaman acaba? 2013 hac kayıt tarihleri hakkında bilgi verirmisiniz?
  5. 2013 SBS Ek Yerleştirme Başvuruları Başladı!

2013 SBS Ek Yerleştirme Başvuruları Başladı!

2013 sbs ek yerleştirme, 2013 sbs ek yerleştirme başvuru, sbs ek yerleştirme başvuru 2013 Sevgili melekler, 29 Ağustos saat 17.00 itibarıyla tamamlanan ortaöğretim kurumlarına öğrenci seçme ve yerleştirme işlemlerini tamamlanmasının ardından boş kalan kontenjanlar için başvurular, dün (9 eylül pazartesi) günü saat 10:00'da boş kalan kontenjanların açıklanmasıyla birlikte başladı....

Sayfayı Paylaş