gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Straplez Kabarık Etek Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 gelinlik modelleri ile birlikte straplez kabarık gelinliklere yer vermektedir. Her genç kızın hayalinde yatan bir gelinlik modeli vardır. Evlilik tarihi belli olduktan hemen sonra kusursuz bir gelin olmak adına detaylı bir arayışa girilir. Yakın çevresinden de fikir alan gelin adayı, düğün gününde en güzel gelin olmak ve istediği gelinliği giymek için çaba sarfeder. Aslında bu çok normal bir istek. Sonuçta hayatınızın en özel ve mutlu gününde her genç kızın isteği mükemmel bir gelin olmaktır.

ben şahsen gelinlik modellerinde özellikle eteği kabarık gelinlik modellerini çok beğeniyorum. Kendi gelinlik seçimimde de kabarık etek gelinlik modeli giyerek bu hayalimi gerçekleştirdim. Şimdi sıra diğer gelin adaylarına geldi:)

Sizler de straplez taşlı kabarık etek gelinlik modelleri tercih ediyor ama bir türlü karar veremiyorsanız, model konusunda fikir olması açısından sizlere en yeni straplez kabarık gelinlik örneklerini bir araya getirerek beğeninize sunuyorum.

LaViNYaM ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    evlenmeden önce görseydim keşke :)

MaWiM bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kadar staplez değil ama kabarık etek müthiş

MaWiM bunu beğendi.
2013 Straplez Kabarık Etek Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabarık gelinlik modelleri 2013 Melişler

kabarık gelinlik modelleri 2013 Melişler

2012 kabarık gelinlik modelleri Selam millet ben evleniyorum :D Sizden 2012 kabarık gelinlik modelleri istiyorum
  2. 2014 Straplez Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 Straplez Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 straplez gelinlik modelleri, 2014 kabarık gelinlik modelleri, 2014 gelinlik modelleri Bir genç kızın hayatının en özel ve mutlu gününde içine sinen beğendiği gelinliği giymesi kadar güzel ne olabilir ki... Bazen düğün telaşı aylar öncesinden başlar ve en zor kararlardan biride gelinlik modeli tercihidir. Gelinlik modelinde ekseri akraba ve yakın dost çevresinin de fikirleri alınarak en...
  3. Kabarık Straplez Gelinlik Modelleri 2015

Kabarık Straplez Gelinlik Modelleri 2015

kabarık gelinlik modelleri, kabarık straplez gelinlik, kabarık gelinlik tasarımları, gelinlik modelleri 2015, straplez gelinlik modelleri 2015 Kabarık straplez gelinlik modelleri yeni sezon gelinlik modellerinde tekrar yerini alarak gelin adaylarına sunuluyor. Gelinlik modeli evlenecek gelin adaylarının en zor karar verdiği detayların başın da geliyor. Her sene sezonuna göre gelinlik moda...
  4. Eteği Kabarık Prenses Straplez Gelinlik Modelleri

Eteği Kabarık Prenses Straplez Gelinlik Modelleri

Eteği kabarık gelinlik modelleri diğer adı ile prenses gelinlikler 2016 yılının yine gelinlik trendleri arasın da yer alarak farklı tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Bir genç kız için düğün de giyeceği gelinlik modeli çok büyük önem taşır. Hatta bazıları daha küçük yaşlardan itibaren hayallerin de iler de giyeceği gelinlik modelini bile tasarlar. Genellikle hayaller de kurulan...
  5. Sütyen Yaka askılı kabarık prenses gelinlik modelleri Akay'dan

Sütyen Yaka askılı kabarık prenses gelinlik modelleri Akay'dan

Akay gelinlik modelleri - 2016 yılı Akay kabarık gelinlikler Askılı Sütyen Yaka bolerolu kuyruklu gelinlik modelleri Değerli rakadaşlarım sizlere şimdi Türkiye'den satışa sunulan ve akay.com.tr adresinden edindiğiniz görselleri sunmak istiyoruz. Burada yer alan tüm gelinlikleri galeride inceleyerek üzerlerinde olan numaralardan akay gelinlik sitesinden sipariş edebilir ve daha ayrıntılı...

Sayfayı Paylaş