gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 survivor ünlüleri kimler olacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu yıl survivorda hangi ünlüler yarışacak ? Barış Mançonun oğlu da yarışabilirmiş diye duydum doğru mu? O da yarışacak mı acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yıl da televizyon ekranlarına bomba gibi düşecek olan Survivor 2013 yarışmasının ayrıntıları bugünlerde belli olamaya başladı.
    Bu yıl Panamada çekilecek olan yarışmanın şimdiye kadar belli olan ünlü isimleri;futbol dünyasından tanıdığımız Ümit Karan, Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço, Fetih 1453 filminden tanıdığımız Cengiz Coşkun ve gazeteci Nazenin Tokuşoğlu

Gönüllü grubunda kimlerin olacağı ve yaşanacak heyecenlı anları mart ayında başlayacak Survivorda göreceğiz...

2013 survivor ünlüleri kimler olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Ünlüler Gönüllülerden kim gitsin?

Survivor Ünlüler Gönüllülerden kim gitsin?

sörvayvır ünlüler survivor ünlüler kim survivor kim gitsin gönüllüler oy verme gönüllüler oy kullanma survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden bu hasta kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden kim elensin, survivor ünlüler gönüllüler kadrosu, survivor ünlüler gönüllüler bu...
  2. Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti

Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti

Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti Arkadaşlar Survivor Gönüllülerden Ünlülere kim gitti merak ediyorum izleyemedim kimin gittiğini:S
  3. survivor 2013 ünlüler gönüllüler seçildimi ?

survivor 2013 ünlüler gönüllüler seçildimi ?

2013 Survivor yarışması için yarışmacı olacak ünlüler ve gönüllüler seçildi mi ? Seçilmediyse ne zaman seçilir ? Seçildiyse kimler yarışacak bilginiz varmı ?
  4. bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

Selamlar.Her yıl survivorı büyük bir keyifle izliyoruz. Bu yıl da iple çekiyoruz.Galiba Mart ayında başlıyor.Benim sormak istediğim bu yılın yarışmacıları belli oldu mu?
  5. 2013 Survivor Birincisi Kim Olacak?

2013 Survivor Birincisi Kim Olacak?

2013 survivor birincisi survivor 2013 birincisi Sevgili melekler, survivor 2013 yarışması büyük bir heyecanla devam ediyor. Şimdiden gönüllüler adasına agresif tavırlarıyla Duygu, ünlüler adasına da becerikliliği, efendiliği ve soyadı sebebiyle Doğukan damgasını vurdu diyebiliriz. Gönüllüler adası hayli karışmış durumda. Ünlüler adası daha düzenli ve henüz önemli bir gerginlik olmadı....

Sayfayı Paylaş