gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Yeni Bebek Yelek Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 örgü bebek yelekleri modellerine yer vermektedir. Bebek beklediğinize dair test sonucunu aldıktan hemen sonra artık sizin için dünyanın odak merkezi bebeğiniz oluyor. Minik beden daha doğmadan onun için en iyiyi ve sağlıklısını düşünüp almak için ince eleyip sık dokursunuz. Doğacağı zaman giymesi için aylar öncesinden siz ve çevrenizdeki yakınlarınız tarafından bebek örgü modellerine başlanır.

Yenidoğan örgü modelleri arasında en çok kullanılan örgü bebek yelekleridir. Kız ve erkek bebekler için çok gerekli olan bebek yelekleri, 2013 bebek örgü modasında yine en şirin renk ve modellerle karşımıza çıkıyor.

Sizlere en yeni bebek yelek modelleri arasından seçtiğim örnekleri paylaşıyorum.

2. seloni

seloni Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    bunun yapılışı yok mu mawim :)

2013 Yeni Bebek Yelek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek yelek modelleri

Bebek yelek modelleri

Değişik kız ve erkek bebek yelek modelleri.
  2. Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli - Asimetrik Bebek Yeleği Örneği. Kızlar ben Asimetrik Bebek Yeleği Modeli arıyorum sizden kendi bebekleriniz için ördüğünüz asimetrik modelleri bekliyorum.
  3. Bayan yelek modelleri yeni

Bayan yelek modelleri yeni

Bayan yelek modelleri 2012 Kızlar sizden Bayan yelek modelleri istiyorum yeni örnekler olursa çok makbule geçer :)
  4. Yeni El Örgüsü Bebek Yelekleri 2013 Modelleri

Yeni El Örgüsü Bebek Yelekleri 2013 Modelleri

Bu konu ; 2013 bebek örgü yelek modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, örgü örmek bir nevi terapidir. Örgü örerken sıkıntınızı atarsınız, üstelik ördüğünüz parçaları gördükçe ve kullandıkça da müthiş bir mutluluk duyarsınız. Eh, havalar soğuduğuna göre artık örgü zamanı diyoruz ve sizleri yün ve şişlerinizle buluşmaya davet ediyoruz. Bebeğiniz varsa ya da bebek...

Sayfayı Paylaş