gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

2014 Atlas Halı Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

En Modern Atlas Halı Modelleri Yeni Sezon Atlas Halı Modelleri Modern Atlas Halı Modelleri

Halı dekorasyonlarınızda yenilik yaratmak mı istiyorsunuz? Halılarınız ile odalarınızda harika bir görünüm oluşturmak istiyorsanız zaman kaybetmeden atlas halı modelleri arasından seçimde bulunarak oda dekorasyonlarınızda yenilik yaratabileceksiniz. Uzun ömürlülüğü ve 1. Sınıf işçilik kalitesi ile sizlerin istediğiniz dekorasyon zenginliklerini yaratacak olan halı modelleri ile odalarınızda değişim rüzgarları estirmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise atlas halı modeli çeşitleri arasından incelemede bulunarak simla halı, antik halı, kirman halı, kids halı ve pegasus halı modeli halı çeşitleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Oldukça ekonomik fiyata bir halı sahibi olmak istiyorsanız bir an önce seçimde bulunmak ister misiniz? Hijyenik kullanım özelliği bulunan bu halı modelleri arasından seçimde bulunmak için aşağıdaki resimleri inceleyerek atlas halı koleksiyonu hakkında fikir edinebilirsiniz.

atlas-antik-halı- modelleri.jpg atlas-antik-halı.png atlas-kids-halı.JPG atlas-kids-halı-modelleri.JPG atlas-kirman-halı- modelleri.jpg atlas-kirman-halı.jpg atlas-pegasus-halı modelleri.JPG atlas-pegasus-halı.JPG atlas-simla-halı- modelleri.JPG atlas-simla-halı.JPG

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    O 4 numara tam benim kizlarimin odasina istedigim gibi 7 numarada oturma odama. Tesekkür ederim valla iyi oldu :)

2014 Atlas Halı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atlas Halı 2013 Halı Modelleri Örnekleri

Atlas Halı 2013 Halı Modelleri Örnekleri

Bu konu; atlas halı 2013 halı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun süredir halı sektöründe üretim yapmayan Atlas Halı, piyasaya hızlı bir giriş yaparak yepyeni halı modelleriyle tüketiciyi memnun etti. Farklı desenleri ve şık motifleriyle eski popüler günlerine dönmeye hazırlanan Atlas Halı tasarım ekibinden Eda Güreli Şen ve Emine Akıllı 'nın tasarladıkları harika...
  2. 2014 Shaggy Halı Modelleri

2014 Shaggy Halı Modelleri

En Trend Halı Modelleri Shaggy Halı Modelleri 2014 En Modern Halı Modelleri Dekorasyonda halılarınızın büyük önemi bulunmaktadır. Halılar sayesinde en sönük oda dekorasyonları bile en anlamlı hale getirilebilmektedir. Güzel görünümleri yakalamanızda adeta bir kurtarıcı görevini üstlenen halı modelleri sizlerin en güzel dekorasyonları oluşturmanızda önderlik etmektedir. 2014 senesi içinde...
  3. Padişah Halı Modelleri 2014

Padişah Halı Modelleri 2014

Padişah Halı Modelleri En Modern Padişah Halı Modelleri 2014 Padişah Halı Modelleri Halılar ile evinize yeni ortam güzellikleri katmak istemez misiniz? O halde modern görünümleri ve dekoratiflikleri ile kaliteden de ödün vermeyen Padişah halı modelleri arasından seçimde bulunmaya ne dersiniz? Padişah Ventura halı modelleri, Padişah taç halılı modelleri, Padişah shaggy halı modelleri, Padişah...
  4. atlas halı modelleri

atlas halı modelleri

salonum için halı bakıyorum atlas halı markasında karar kıldım ama model konusunda henüz bir karara veremedim atlas halı kullananlar nasıl memnunmusunuz halı her zaman alınmıyor almışken iyi birşey olsun diyorum bu arada salon mobilyalarım vizon kahve tonlara hakim atlasın bu tür halısını bilen varsa önerebileceğiniz modeller olursa çok memnun olurum
  5. En moda atlas halı modelleriyle gelen estetiksellik

En moda atlas halı modelleriyle gelen estetiksellik

Halı dekorasyonunuzda farklılığı elden bırakmayacak tasarımlar elde etmeye hazır mısınız? Birbirinden farklı görünümleri ile aklınızı başınızdan alacak olan halı tasarım zenginliğini odalarınıza davet etmek istiyorsanız sizler için aşağıya eklediğim resim galerimdeki dekoratifliklerin zevkinize hitap edip etmediği konusunda inceleme gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Atlas halı modelleri...

Sayfayı Paylaş