gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2014 BMW i8 Coupe Konsept Modeli Görüntülendi Melekler !

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 bmw i8 coupe tanıtımı 2014 bmw i8 coupe resimleri 2014 bmw i8 coupe konsept modeli

Araştırdım ve sonunda ***** adminim için 2014 model araç buldum, aslında kendisi 2015 istemişti ama ne yazık ki elimizde sadece bu vardı melekler :D:D

Evet, yanlış okumadınız melekler, casus fotoğrafçılar 2014 BMW i8 Coupe hybrid spor otomobilin konsept örneğini fotoğraflamayı başarmışlar. Sadece pilleriyle 35 km yol alabilen i8′in son sürati elektronik olarak sınırlandırılmış, 250km/h. İ8 3 silindirli benzinli bir motoru ve sofistike elektrik motoru teknolojisi sayesinde 328 beygir üretiyor. BMW i8’in Türkiye satış fiyatı 300.000 Euro civarlarında olacaktır. Londra 2012 Olimpiyat’ının sponsoru olan BMW, oyunlarla hemen hemen aynı zamanda arabaları piyasaya sunmasını bekleniyor.

Şu sıralar vizyonda gösterimde olan Mission Impossible-Ghost Protokol (Görevimiz Tehlike-4) filminde Tom Cruise'un da kullandığı araç olan 2014 BMW i8 Coupe konsept modeli resimleriyle sizleri başbaşa bırakıyoruz. En altta göreceğiniz resim Görevimiz Tehlike setinden alınma bir resim :)

İçinde ki de ***** adminim mi yoksa :S:S:S

2014 BMW i8 Coupe Konsept Modeli Görüntülendi Melekler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanında Ufo GörünTülendi.

Melekler Mekanında Ufo GörünTülendi.

Şok Şok Şok Şok SAyın melekler mekanı sakinleri gün geçmiyorki melekler mekanında bir gariplik daha yaşanmasın. Melekler mekanının bazı yerlerinde bir kaç gündür UFo görüntülendi İşteeee bu da diger bir fotoğraf Ve Ufoluları gören melekler hemen bir araya toplanıp konuşmaya başladılar. *Zifiri*=Oda neee !!!! Zaga=Bir Kuş. Lamazi=Hayır hayır bir uçak Elmalı kurabiye=Bir tavıkk.....
  2. Süper Otomobil 2013 BMW 6 Gran Coupe Resimleri Tanıtımı

Süper Otomobil 2013 BMW 6 Gran Coupe Resimleri Tanıtımı

2013 bmw 6 gran coupe tanıtımı 2013 bmw 6 gran coupe 2013 bmw 6 gran coupe özellikleri resimleri Bu makalemizde Almanların dev markası BMW 2013 6 serisi Gran Coupe modelinden bahsedeceğiz sizlere melekler :) Bu muhteçem otomobil, geçtiğimiz günlerde firma tarafından resmen duyuruldu. Teknik bilgilere geçmeden önce söyleyebileceklerimiz, ön tamponun alt kısmı, arka tampon üzerine yeniden...
  3. Şahane BMW 6 Gran Coupe 2013 Model Otomobil Tanıtım Videosu

Şahane BMW 6 Gran Coupe 2013 Model Otomobil Tanıtım Videosu

2013 bmw 6 gran coupe tanıtımı 2013 bmw 6 gran coupe 2013 bmw 6 gran coupe özellikleri resimleri Daha önce forumumuzda sizlerle tanıtımını paylaştığımız 2013 BMW 6 Gran Coupe otomobilin videolu tanıtımını ekliyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=5NvQH4mLUvU
  4. Müthiş BMW i8 2014 Otomobil Tanıtım Videosu

Müthiş BMW i8 2014 Otomobil Tanıtım Videosu

2014 bmw i8 coupe tanıtımı 2014 bmw i8 coupe resimleri 2014 bmw i8 coupe konsept modeli Daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız süper araç 2014 BMW i8 modeli otomobilin tanıtım videosunu ekliyoruz melekler :) Videoda hem i3 hem de i8 in görüntülerini bulabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=fS3SVylJ1pY

Sayfayı Paylaş