gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Kız Çocuklarına Prenses Abiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küçük kızlar için abiye modelleri, çocuklar için abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Benim şu an daha ikibuçuk yaşında kızım var ve ben ne yaparsam ne giyersem giyeyim beni taklit etme yoluna girmiş. Topuklu ayakkabılarımı, makyaj malzemelerimi ve takılarımı v.s gibi şeyleri çoğu zamankendide kullanmak istiyor. Bu gösteriyor ki biz bayanlar daha küçük yaşlardan itibaren süsümüze püsümüze epey bir düşkünüz:)
    Kızı olan anneler iyi bilir, nerde gösterişli kıyafet var kızların gözü hemen oraya kayar... Özellikle kızlar abiye elbise modellerine bayılıyorlar diyebilirim benim kız bile daha şimdiden günlük kıyafetlerinde bile dolabında asılı duran abiye elbiselerini giymek için ağlayıp kendini yerden yere atıyor sanırım oda anası gibi süslü püslü olacak hahaha

Özel günlerde giymeleri için kız çocuklarına özgü tasarlanan birbirinden şık ve gösterişli prenses abiye elbise modelleri ile onu çok mutlu edeceğinizden eminim. Bir yakınınızın özel bir gecesinde giymesi için kızınıza abiye modelleri bakıyorsanız birazdan sizler için paylaşacağım modeller seçenek olacaktır;)

cocuk abiye (1).jpg cocuk abiye (2).jpg cocuk abiye (3).jpg cocuk abiye (4).jpg cocuk abiye (5).jpg cocuk abiye (6).jpg cocuk abiye (7).jpg cocuk abiye (8).jpg cocuk abiye (9).jpg cocuk abiye (10).jpg cocuk abiye (11).jpg cocuk abiye (12).jpg cocuk abiye (13).jpg cocuk abiye (14).JPG cocuk abiye (15).jpg cocuk abiye (16).jpg cocuk abiye (17).jpg cocuk abiye (18).jpg cocuk abiye (19).jpg cocuk abiye (20).jpg cocuk abiye (21).jpg cocuk abiye (22).jpg cocuk abiye (23).jpg cocuk abiye (24).jpg cocuk abiye (25).jpg cocuk abiye (26).jpg cocuk abiye (27).jpg cocuk abiye (28).jpg cocuk abiye (29).jpg cocuk abiye (30).jpg cocuk abiye (31).jpg cocuk abiye (32).jpg cocuk abiye (33).jpg cocuk abiye (34).jpg cocuk abiye (35).jpg cocuk abiye (36).JPG

2. rezzan koze

rezzan koze Forum Okuru

gelinlikleri çok beğendim nasıl satın alabilirim?

3. Gülay Enver

Gülay Enver Forum Okuru

Evet bende cok beyendim satin almak istiyorum internetten alabilirmiyim lütfen bilgilendirin....

4. nuriye gedik

nuriye gedik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

5. toprak  yıldız

toprak yıldız Forum Okuru

ya bayıldım hemen siteyi bulup bakıcam inanamıyorum

6. KÜBRA DEMİRCİ

KÜBRA DEMİRCİ Forum Okuru

7. Meryem Turk

Meryem Turk Forum Okuru

Ben yurtdisinda kaliyorum Belcikaya siparis gonderiyomusunuz

2014 Kız Çocuklarına Prenses Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Çocuğu Abiye Modelleri

Kız Çocuğu Abiye Modelleri

kız çocugu abiye modelleri en moda renkler uzun boydan gece elbiselerini buradan bulabilirsiniz Küçük hanımlar tamda büyüme çağına geldimi hiçbirşey beğenmezler. Sizin aldıklarınız yerine kendilerinden birşeyler katıp ben böyle istiyordum diyebilirler. Onlar için bizler birbirinden güzel elbiseler, gelinlikler, ayakkabılar beğeniriz fakat onların akıllarındakini bazen tutturamayabiliriz. Bu...
  2. 6-12 Yaş Kız Çocuk Abiye Modelleri

6-12 Yaş Kız Çocuk Abiye Modelleri

12 yaş abiye modelleri, 6 yaş abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Kız çocukları daha küçük yaşlardan itibaren giyime, süse aksesuara pek bir düşkün oluyorlar. Özellikle prenses ve peri kızı kıyafetlerini çok sevdiklerini ben bizzat kendi kızımdan dolayı gayet iyi biliyorum:D:D 6-12 yaş kız çocuklarına özel olarak tasarlanan ve özel günler için çok şık ve farklı bir giyim seçimi olacak...
  3. Kız Çocuklarına Şahane Abiye Kıyafetler 2014

Kız Çocuklarına Şahane Abiye Kıyafetler 2014

kız çocukları için abiyeler, 2014 kız çocuk abiyeleri, kız çocuk abiye modelleri 2014 Sevgili melekler, kız çocukları her zaman annelerinin kıyafetlerine özenir, topuklu ayakkabılarına hayran olurlar. Anneden gizli giyilen kıyafetlerle birgün büyümenin hayalini kurarlar. Eğer bu yaz herhangi bir düğün ya da davete ailece katılacaksanız, gelin kızınızın gönlünü de hoş edin ve ona şık bir...
  4. 2014 Yepyeni Prenses Kız Çocuk Gelinlik Modelleri

2014 Yepyeni Prenses Kız Çocuk Gelinlik Modelleri

2014 kız çocuk gelinlik modelleri, 2014 kız çocuk abiye modelleri, 2014 kız bebek gelinlik Ah şu kız çocuklarının herşeyine bayılıyorum desem yerinde konuşmuş olurum:D:D Nerde süslü püslü kız çocuk kıyafeti görsem hemen dalıyorum mağazadan içeri kızıma almak için...Zaten siz almasanız da onlar süslü kıyafetleri gördüğün de size diretiyorlar almanız için ve eminim ki hemen hemen tüm kız...
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş