gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2014 Örgü Bebek Elbise Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 örgü elbise modelleri, 2014 kız bebek elbise, 2014 bebek örgü modelleri Seneler sonra Allah'ın izni ile üç oğlanın yanın da bir kız evladım oldu. Hayallerimi süsleyen bu isteğimi Rabbim bana nasip etti şükür olsun...Darısı isteyen herkese olsun. Kız çocukların kıyafetlerinden aksesuar modellerine kadar herbirşeyleri şirinmi şirin süslü püslü oluyor. Daha küçük yaştan itibaren kız çocuğu olan anneler iyi bilir ki kızlar giyime kuşama süse püse pek bir önem veriyorlar.. Eeee hamurumuz da var tabiki hahaha Kız çocuklar için örgü modelleri de ayrı bir tatlı oluyor. Tıpkı birazdan sizler için paylaşacağım örgü elbise omdelleri gibi...Eminim ki sizde benim gibi örgü elbiseleri gördüğünüz de çok beğeneceksiniz. Valla ne yalan diyeyim hünerli hanımları kıskanıyorum. Şimdi marifetli hanımlar resimden bile model çıkartabilir ve hatta kızlarına, yeğenlerine ve yakınlarına hediye olarak bunları uygulayabilir. O yetenek ne yazık ki bende maalesef yok:D:D Ancak hazır alıyorum yada bir yakınıma rica minnet ördürüyorum;) Evet hanımlar 2014 yılının bebek örgü modasından seçtiğim en güzel örgü bebek elbise modellerini sizler için paylaşıyorum.
    orgu elbise (1).jpg orgu elbise (2).jpg orgu elbise (3).jpg orgu elbise (4).jpg orgu elbise (5).jpg orgu elbise (6).jpg orgu elbise (7).jpg orgu elbise (8).jpg orgu elbise (9).jpg orgu elbise (10).jpg orgu elbise (11).jpg orgu elbise (12).jpg orgu elbise (13).jpg orgu elbise (14).jpg orgu elbise (15).jpg orgu elbise (16).jpg orgu elbise (17).jpg orgu elbise (18).jpg orgu elbise (19).jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    oyyy ne tatlı şeyler bunlarr becerekli bi ri değilimki kızıma öreyim :)9

2014 Örgü Bebek Elbise Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler için pembe örgü elbise modeli

Bebekler için pembe örgü elbise modeli

bebek elbisesi örgü modelleri örgü bebek elbise modelleri bebekler için pembe elbise modeli
  2. Kız Bebeklere Örgü Elbise

Kız Bebeklere Örgü Elbise

kız bebek örgü elbise kız bebek örgü elbiseleri
  3. Örgü bebek elbise modelleri

Örgü bebek elbise modelleri

örgü bebek elbise modelleri bebek elbise modelleri çocuk elbiseleri elbisesi örgü anlatımlı örgü bebek elbiseleri, modelleri, örnekleri, modeli arayan hanımlar aradığınız örnekler burada arkadaşlar. kumru_51 arkadaşımızın torununa özel ve tüm Melek'lerimizin bebeklerine özel, sizlere yılın en şık ve en şirin örgü bebek elbise modellerini sunuyoruz Melek'ler:)
  4. 2014 Örgü Bebek Tulum Modelleri

2014 Örgü Bebek Tulum Modelleri

bebek tulum modelleri, örgü tulum modelleri, tığ işi tulum modelleri Kış aylarının her yaştan kişilerin gereksinimi olan örgü modelleri bebekler ve çocuklar içinde büyük bir ihtiyaçtır. Henüz bağışıklık sistemi fazla gelişmeyen bebekleri kışın soğuk ve sert havaların olumsuz etkilerinden korumak için onları sıcacık tutmalıyız. Örgü tulum modelleri bebekler için kış aylarında çok kullanışlı...
  5. 2015 En Güzel Örgü Bebek Elbise Modelleri

2015 En Güzel Örgü Bebek Elbise Modelleri

Örgü elbise giymeyi sever misiniz? Ben severim. Son zamanlarda minik bebeğim içinde birbirinden farklı örgü modelleri araştırmaktayım. Gözüme çarpan birçok örgü elbise modelleri 2015 koleksiyonu içerisinde sizlerinde beğenebileceğini düşündüğüm örgü elbise modellerini sizlerle paylaşarak benim gibi prensesinizin güzelliğinize güzellik katmanıza yardımcı olmaya çalışacağım. Umarım aşağıya...

Sayfayı Paylaş