gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Sevgiliye Söylenecek En Romantik Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 aşk sözleri, 2014 romantik sözler, 2014 duygusal sözler Bir sevdiğiniz mi var, hasret çektiğiniz ve özlediğiniz?... Sevdiğiniz kişiye duygularınızı en iyi anlatan romantik aşk sözlerinden oluşan duygusal mesajları sizler için paylaşıyoruz. 2014 Yılının en yeni romantik aşk sözleri sizlerle... sevgililer gunu.gif

2014 Sevgiliye Söylenecek En Romantik Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. söylenecek en güzel sözler

söylenecek en güzel sözler

bir kadına söylenecek en güzel sözler kadınlara söylenecek güzel sözler bir kadına en söz bebeklere söylenen SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN... INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI... UNUTMA KI INSAN SEVEBILDIGI KADAR INSANDIR. INSANLARIN UMUDUNU KIRMA..BELKI DE SAHIP OLDUGU TEK SEY ODUR. DUNYADA PAYLASILDIKCA BUYUYEN TEK SEY...
  2. sevgiliye söylenecek veda sözleri

sevgiliye söylenecek veda sözleri

veda sözleri veda sozleri sevgiliye sözleri en güzel sevgiliye ♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! ♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim...
  3. Sevgiliye söylenecek ask Sözleri...

Sevgiliye söylenecek ask Sözleri...

sevgiliye aşk sözleri sevgiliye söylenecek aşk sözleri mesajları mesajları dinle sevgili de söylenen sözler Semadaki tüm yıldızlar sönünce, Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde.... *Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin...
  4. Sevgiliye en romantik sözler

Sevgiliye en romantik sözler

Romantik Sözler kısa Sevgilime Romantik Sözler facebook Sevgilinize söyleyeceğiniz, en romamntik facebook sözleri ya da mesaj olarak göndereceğiniz kısa romantik sözler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin...
  5. Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişiye ilk önce nasıl bir hediye alacağınız konusun da kararsızlıklar yaşarsınız. Onun için en makul hediye seçiminden sonra bu özel günü oldukça romantik ve duygusal sözlerle kutlamak ister ve ona hitaben duygusal söz arayışı içine girersiniz. Sizler için sevdiğiniz kişinin de oldukça etkileneceği en güzel sevgiliye doğum günü sözlerinden oluşan mesajları bu yazım...

Sayfayı Paylaş